fbpx
Breaking News
Неймовірно смачно! Без цієї страви з гарбуза наша родина не уявляє осені. Просто, корисно, легко і всім до вподоби! Готувала бабуся, мама, а тепер – і я. Просто, з фаршем, курятиною або грибами
Цю дивовижну притчу мені одного разу розповіла моя бабуся. І я, напевно, ніколи не перестану дивуватися мудрості і глибокому змісту, які закладені в цих словах
На столі задзвонив телефон. Подарунок дочки. Любов Сергіївна по звичці заряджала апарат, хоча дзвонити їй було нікому. Ось уже рік як мовчав, а тут раптом задзвонив. Номер якийсь невідомий. Вона притиснула руку до гpyдей і сіла на диван. Щось там, в гpyдях защеміло від почутого
Михайлик сором’язливо посміхався і ховав мокрі від сліз очі. Він ще не знав, що на його новий прoтез збирали гроші всією школою. Не знав, що хлопці організували справжній благодійний концерт, поки він був на опeрaції в місті
«Не зможу» – думала я, очікуючи у темряві своєї черги долучитися до гри. Адже чула, що не всім з однокласників вдається вгадати ту, руку, що рідна. Не вдасться, здавалося мені, зрозуміти, чим же таким особливим відрізняється мамина рука…
Україна
Яскрава розповідь російської журналістки про візит у “бандерівську” “Криївку” що у Львові (фото)

Російська журналістка Катерина Макаревич розповіла про свої враження від відвідин “бандерівського” ресторану “Криївка”, розташованого в центрі Львова.

Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на її Facebook. Варто відзначити, що львівський заклад оформлено в стилі схрону бійців УПА часів їх протистояння з радянською владою – з відповідним інтер’єром, зброєю на стінах, формою офіціантів тощо.

“Ну що ж, українські друзі) Радили ви мені у Львові обов’язково відвідати той самий бар” Криївка “, де швидко вичислюють” москаля “по мові і поведінці і влаштовують ціле театралізоване шоу. Пішла я туди з великою компанією українців (щоб не так страшно було) “- розповіла Макаревич. За її словами, вона йшла “з чіткою впевненістю зізнатися, що я з Москви, щоб подивитися, що ж відбувається)”.

“Страшнувато було, чого вже приховувати)). Але, не судилося було мені на собі випробувати шоу. Мало того, що на вході, де строгий охоронець запитує , чи є серед нас “москалі”, мене спочатку впустили, попередньо давши випити обов’язкової настойки, і тільки потім, коли я вже почала спускатися, поставив це питання іншим, що стоять на вході “, – додала журналістка.

Читайте також: “БАБА ЛЮДА” І “ДЄД ПАША”. ДУЖЕ ОСОБЛИВІ ВОЛОНТЕРИ З ПОЛТАВЩИНИ (ФОТО)

За словами жінки, її супутники, “знаючи, що я сама хочу розкритися, показали на мене”. “Охоронець строго подивився на мене і сказав, що передасть своїм.

Пів вечора я сиділа і озиралася на двері, коли в зал хтось входив, все чекаючи, ну коли ж настане для мене час ікс. Але ніхто не приходив … “, – повідомила вона. Макаревич зазначила, що, роблячи додаткове замовлення у офіціанта, вона сказала “спасибо” замість “дякую”, “після чого офіціант мене поправив, оскільки фішка цього кафе говорити українські мовою”. “Офіціант запитав,” москаль “чи я, на що я відповіла зніяковіло, що швидше за все я емігрант з Москви з політичних міркувань.

Офіціант Петро посміхнувся і відповів, і сказав що таких тут люблять. Милий такий). Нарешті, вже попросивши рахунок, я не витримала і запитала збентежено його, коли за мною прийдуть уже)). Офіціант посміхнувся і несподівано заявив, що не прийдуть, оскільки йому здається, що я така своя тут)) “, – додала вона і зізналася, що це її дуже зворушило. І нарешті, виходячи з ресторану, Макаревич пройшла ще один тест на “москалодетекторі”.

“Зробила правильний вибір між двома головними уборами. Правда, зовсім не усвідомлюючи, що це і є тест)). Загалом, якщо вже мене в самій львівській “Криївці” визнали за свою, то здається (я так обережно), може, я і справді вже стаю своєю. А якщо так, то спасибі вам, дорогі українці за довіру! “- Резюмувала вона.

 

Джерело.

Related Post