Шоу-бізнес
Яскравий карнавал на «Танцях з зірками»: хто покинув шоу

Темою 11-го прямого ефіру шоу «Танці з зірками» став «Карнавал. Танці народів світу». Денис Беринчик з Катериною Белявський показали глядачам румбу в японському стилі.

На цей раз спортсмен перетворився в самурая, а його партнерка — в гейшу.

Комік Ігор Ласточкин приміряв на себе образ індійського поліцейського, що захищає продавщицю Ілону Гвоздьову від грабіжників.

Пара продемонструвала індійське диско з романтичним фіналом.

Читайте також: «НАС ОБ’ЄДНУЄ ЛЮБОВ»: ВІРА БРЕЖНЄВА ПОКАЗАЛА ВЕЛИКУ ДРУЖНУ СІМ’Ю

Актор Павло Вишняков і Юлія Сахневич потрапили на Венеціанський карнавал, танцюючи фьюжн, а Іраклі Макацарія і Яна Заяц завантажили глядачів в пристрасне фламенко в Іспанії.

Компанію беззмінному ведучому Юрію Горбунову на зоряному балконі знову склав улюблений комік країни і учасник минулого сезону «Танців з зірками» Юрій Ткач.

Спеціальною гостею ефіру стала популярна співачка, переможниця Євробачення 2017 Джамала, яка виступила перед глядачами в новому образі і заспівала прем’єрну композицію.

В результаті глядацького голосування, набравши найменшу кількість голосів, в зоні ризику опинилися дві пари — Денис Берінчик та Катерина Білявська, а також Ігор Ласточкин та Ілона Гвоздьова.

Обидві пари виконали «танець за життя», після чого судді віддали свою перевагу Ігорю Ласточкіну і Ілоні Гвоздьової. Таким чином, шоу покинули Денис Берінчик та Катерина Білявська.

Джерело.

Related Post

facebook