fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Політика
Яценюк не подав е-декларацію: в партії пояснили, чому

Звільнені чиновники повинні надати свої дані до 1 квітня 2017 року, пояснили в “Народному фронті”.

Колишній прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк заповнить електронну декларацію до 1 квітня 2017 року. Про це повідомили в прес-службі “Народного фронту”.

“Лідер “Народного фронту”, прем’єр-міністр України 2014-2016 років Арсеній Яценюк, а також міністри уряду Арсенія Яценюка та їхні заступники, звільнені до 1 вересня 2016 року, повинні подати електронні декларації до 1 квітня 2017 року. Це відповідає рішенню Національного агентства з питань запобігання корупції “Про початок роботи системи подачі і оприлюднення декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування” від 10 червня 2016 року”, – йдеться в повідомленні.

В партії зазначили, що згідно з документом, чиновники, які припинили обіймати посади до 1 вересня 2016 року, повинні подати декларації відповідно до Закону України “Про запобігання корупції” протягом 60 днів з початку другого етапу подачі е-декларацій – тобто до 1 квітня 2017 року.

Як відомо, у своїй паперовій декларації за 2015 рік Яценюк задекларував майже 2 мільйона гривень власного доходу.

Читайте також: АНІ ЛОРАК В УЛЬТРАКОРОТКИХ ШОРТАХ ПОХВАЛИЛАСЯ БОСОНІЖКАМИ ЗА 26 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ ЯК У МЕРАЇ КЕРІ

Джерело.

Related Post