fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
Спорт
Є ще порох в порохівницях: Шварценеггер показав шикарний біцепс (відео)

Арні ще дасть фору багатьом молодим спортсменам

Легендарний американський актор і політик, а в молодості і великий бодібілдер Арнольд Шварценеггер здивував користувачів мережі своєю фізичною формою, показавши під час тренування свій шикарний біцепс. Відповідне відео він виклав в Instagram.

Варто відзначити, що “залізному” Арні вже 69 років, але його це, мабуть, не бентежить і він продовжує стежити за своєю фізичною формою. Чи то це спортивна звичка, то чи готується до нових зйомок – невідомо, але одне ми точно знаємо, як написав під відео Шварценеггер: “Біцепс не купити”.

На відео можна побачити, як Арні займається в тренажерному залі на лаві Скотта і демонструє, що нікуди його знаменитий біцепс не подівся, хоч і не порівняти з тим, що було під час його виступів на конкурсах з бодібілдингу.

Pumping up! Link for the shirt is in my bio. Biceps can’t be bought.

Відео, опубліковане користувачем Arnold Schwarzenegger (@schwarzenegger)

Читайте також: Тренер Усика: «Хочу, щоб ми поїхали в Росію і билися ще за два пояси»

Джерело

Related Post