fbpx
Економіка
ЄС і ще сім країн обмежили експорт курятини з України

Експорт птиці і продуктів птахівництва з України залишається частково обмеженим до Європейського Союзу (ЄС) і восьми країн Азії та Близького Сходу, де тимчасово обмежили ввезення птиці в зв’язку зі спалахами високопатогенного грипу птиці. Про це повідомила Держслужба України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів (Держпродспоживслужба).

Відомство уточнює, що обмеження з боку ЄС не змінювалися з кінця січня, коли Євросоюз відновив ввезення птиці з України, за винятком Одеської, Херсонської та Чернівецької областей, де були зафіксовані випадки захворювання на високопатогенний грип птиці.

Аналогічна заборона діє з боку Саудівської Аравії. При цьому країна дозволила експорт м’яса птиці, яєць, продуктів птахівництва, що пройшли термічну обробку методом, який гарантує ліквідацію вірусу.

Гонконг також ввів заборону на всю продукцію птахівництва (тушки, частини і субпродукти), а також яєчні продукти з областей, де реєструвалися спалахи пташиного грипу.

Тимчасові обмеження на експорт м’яса птиці і продуктів птахівництва з усієї України ввели Ємен, Ірак, Йорданія, Катар, КНР.

Читайте також: СЬОГОДНІ В УКРАЇНІ ОСТАННІЙ ДЕНЬ РЕЄСТРАЦІЇ НА ЗНО

Джерело.

Related Post