fbpx
Breaking News
-Кажуть, у тебе дружина цілими днями в інтернеті сидить! – поскаржилася свекруха моєму чоловікові. Я почувши ці її слова, подумала: ну ось, причепитися їй треба до мене! Хоч до чого-небудь та причепитися! І тут у мені прокинувся троль, сама від себе такого не очікувала
Через місяць Павло прийшов додому з речами. Від дружини він пішов. Перший тиждень я не лізла з розпитуваннями, взагалі. А потім син сам розповів, що, виявляється останні кілька років Юля вела подвійне життя
Спочатку на світ з’явилася дівчинка, наpoджена у законному шлюбі – точна копія свого тата, це було помітно з першого погляду. Потім і коханка наpoдила дочку – і ця крихітка теж була схожа на свого батька. Ми поклали їх на різні поверхи – від грiха подалі. Нехай тато сам розбирається в своєму гаpемі
“Це дужe cтрaшно”: співачка Ірина Федишин з чоловіком та своєю командою потрaпили у ДTП(фото)
Приберіть негайно ці речі зі спальні – і зрада омине ваші відносини!
Політика
ЄС створює новий орган для захисту кордонів

Агентство з охорони зовнішніх кордонів Євросоюзу Frontex буде реорганізований в новий орган з ширшими повноваженнями для більш ефективного подолання кризи біженців. Пропозиція Європейської Комісії щодо створення нового органу була підтримана під час переговорів представників 28 країн-членів ЄС та Європейського Парламенту (ЄП), які відбулись у середу, 22 червня.

Остаточно рішення про створення нового органу на базі нинішнього агентства Frontex буде ухвалене на засіданні ЄП у Страсбурзі наступного місяця. “Угода щодо створення Європейської прикордонної служби і служби берегової охорони засвідчує, що Європа в змозі діяти швидко і рішуче для подолання загальних викликів”, – заявив голова Єврокомісії Жан-Клод Юнкер, повідомляє AFP.

У структурі нової служби буде 1000 постійних працівників. Крім того, в рамках її роботи буде створено пул прикордонників у кількості 1500 осіб, які у будь-який момент протягом кількох днів зможуть бути задіяні у будь-якій точці ЄС. Передбачається, що держави-члени ЄС зможуть запросити допомогу новоствореного органу у випадку надзвичайних ситуацій. Новий орган стане кількісним та якісним розширенням базованого нині у Варшаві Агентства з охорони зовнішніх кордонів Євросоюзу Frontex.

Як повідомили в ЄК, метою створення нового органу є “інтегрований прикордонний менеджмент”, що означає можливість залучення третіх країн, повернення мігрантів у країни їхнього походження, а також аналіз ризиків.

“Це не панацея, яка зможе розв’язати кризу мігрантів, з якою зіштовхнувся сьогодні ЄС, або повністю відновити довіру в межах Шенгенської зони, проте це перший крок, який зараз є вкрай необхідним”, – пояснив логіку створення Європейської прикордонної служби і служби берегової охорони Артіс Пабрікс, голова делегації ЄП під час переговорів щодо створення нового органу.

 

Джерело

Related Post