fbpx
Breaking News
Що не кажіть, а ці биточки в томатній поливці, якими нас годували у садочках і школах, були смачні! Я кілька років тому взнала прямо в шкільній їдальні їх рецепт і з того часу іноді готую на всю родину. Ну дуже ностальгічно і смачно! Задоволені всі!
Звички нещасливих жінок: ЖЕНЕМО ЇХ ГЕТЬ!
Ох, як ці пісочні, притрушені смаженими горішками кільця смакували в дитинстві! Так захотілося саме їх нещодавно, тому знайшла рецепт у маминому старому зошиті. Даремно ми забули цей простий десерт – бо вийшло дуже смачно!
Хитрі господині перуть з… Якби я раніше знала про це, ніколи б не витрачала гроші на дорогі засоби! Просто додайте чайну ложку цього дешевого інгредієнту і переконайтеся у дивовижному результаті!
Ця ефірна олія – одна з моїх улюблених. А ви знали про її дивовижні властивості? їх багато! Магія цього ефірного масла підвищує потяг закоханих пар і створює чуттєву атмосферу. Цей аромат – один з компонентів найдорожчих парфумів, а жасминовий чай – напій краси і гармонії японок. 
Шоу-бізнес
Євген Кошовий відверто розповів про стосунки у свойї сім’ї

Євген Кошовий з дружиною дав щире інтерв’ю українському глянцю Viva!

Зірка програми «Вечірній квартал » та серіалу «Слуга народу» Євген Кошовий разом з дружиною Ксенією відверто відповіли на запитання про свою сім’ю, побутові обв’язки та плани на майбутнє.

Подружжя має двох дітей – 9-річну Варвару та 2-річну Серафиму. Старша донька вже стала відомою на всю Україну завдяки талант-шоу «Голос.Діти», де Варвара потрапила до команди Потапа. Євген Кошовий хоче, щоб у майбутньому система освіти в Україні покращилась, і його діти лишилися вчитися на Батьківщині.

Ксенія, дружина Кошового, налагоджує дисципліну в домі, тоді як Євген її порушує подарунками та сюрпризами. Він рідко буває вдома через зйомки та гастролі, а тому прагне приємно здивувати своїх жінок.

Женя балує дітей, а роль злого поліцейського в сім’ї дісталася мені. – зізналася Ксенія Кошова.

Ксенія намагається прищепити Варі почуття вдячності та поваги до того, що вона має. Незважаючи на те, скільки грошей є в сім’ї, їх не потрібно витрачати на дрібниці. Тому над подарунками для дітей, подружжя ретельно думає.

Я не хочу, щоб вона виросла мажором. – наголосив Євген Кошовий.

Євген живе у справжньому жіночому царстві: з двома доньками, дружиною та тещею. Завдяки цьому щоденні побутові справи його оминули. Ксенія з мамою справляються із домашніми обов’язками самі, не примушуючи до роботи Євгена. До речі, з тещею Євген – гарні друзі. Вона завжди захищає його перед дружиною.

Женя заробляє гроші, а я ними розпоряджаюсь. – розповіла Ксенія.

У цьому році пара святкуватиме 10 років спільного життя. На честь такої дати подружжя планує повінчатися.

Читайте також: Костянтин Меладзе був шокований раптовою вагітністю підопічної

Джерело.

Related Post