fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Україна
Євробачення і 100 євро на день: до Києва хлинули іноземні туристи

Туристичний потік до Києва у травні 2017 року збільшився на 15-20% порівняно з травнем 2016 року, повідомив виконавчий директор туроператора Join UP! Дмитро Сероухов.

“Порівняно з травнем-2016 цього року туристичний потік до Києва збільшився на 15-20%. Незначне зростання пояснюється підвищеною вартістю проживання в київських готелях цього сезону”, – зазначив Сероухов.

Як повідомили в туристичній компанії Beinside, найбільший потік іноземних туристів до Києва спостерігався на півфінали і фінал пісенного конкурсу Євробачення-2017.

За даними компанії, столичні готелі завчасно підняли вартість проживання, в деяких з них зростання ціни становило 10-15%.

“В середньому один турист в Києві витрачав від 100 євро на день. До цієї суми входить вартість проживання, харчування, екскурсії, покупка сувенірів тощо”, – зазначили в Beinside.

За даними компанії, більшість іноземних туристів, які приїхали на конкурс, вважали за краще розміщення в наближених готелях – “Турист”, “Братислава”, “Адрія”. Частина туристів віддали перевагу розміщенню в центрі міста – в готелях Radisson, “Україна”, “Хрещатик”.

Читайте також: СУД ВІДПУСТИВ СЕДЮКА І ОШТРАФУВАВ

“Крім самого конкурсу, туристи, які приїхали з країн Євросоюзу, США та навіть Китаю, замовляли оглядові екскурсії, польоти на повітряній кулі і комплексні походи по декількох ресторанах, де можна познайомитися з кулінарною культурою України”, – повідомили в Beinside.

При цьому в компанії додали, що через несприятливу погоду туристи не змогли скористатися деякими активностями, такими як польоти на повітряній кулі або парапланеризм.

Джерело.

Related Post