fbpx
Breaking News
Михайлик сором’язливо посміхався і ховав мокрі від сліз очі. Він ще не знав, що на його новий прoтез збирали гроші всією школою. Не знав, що хлопці організували справжній благодійний концерт, поки він був на опeрaції в місті
«Не зможу» – думала я, очікуючи у темряві своєї черги долучитися до гри. Адже чула, що не всім з однокласників вдається вгадати ту, руку, що рідна. Не вдасться, здавалося мені, зрозуміти, чим же таким особливим відрізняється мамина рука…
Цi дами мають осoбливу привaбливiсть: Найзагадковіші жінки наpoджуються лише під цим знаком Зодіаку
Я сaма здивувaлася, кoли в мене на сніданок вийшли ці неймовірно смачні і красиві на вигляд оладки. Тeпер гoтую лише зa цим рeцептом!
15 кращих продуктів проти стресу! Осінь, понеділок, навантаження справ на роботі і вдома, ностальгія за відпусткою – важко перед усім цим вистояти, не потрапивши в лапи стресу. та на допомогу приходить правильна “радісна їжа” – і фігурі не нашкодить, і емоційний перегруз до вас не підпустить!
Україна
Євробачення можуть з України перенести до Росії

Представники оргкомітету “Євробачення” ведуть переговори про перенесення конкурсу Євробачення-2017 з України до Росії.

Про це повідомляє Bild.

Проте, як пише видання, це ще не означає однозначне перенесення заходу в іншу країну, однак рішення про початок пошуку нового місця проведення конкурсу було прийнято в зв’язку з тим, що Київ не надав адміністрації музичного конкурсу фінансових гарантій.

На думку експертів, захід зажадає витрат в розмірі 25 млн євро – така сума наразі є непідйомною для українського бюджету, пише видання.

В останні роки витрати на конкурс варіюються від 17 млн євро до 25 млн євро. При цьому оргкомітет покриває тільки суму в розмірі від 10 млн євро до 14 млн євро, решту суми повинна покрити приймаюча сторона.

Мер Києва Віталій Кличко виділив 9 млн євро на проведення Євробачення-2017, однак цієї суми недостатньо. Крім того, прийнятий раніше Верховною Радою закон про скерування додаткових фінансових ресурсів на проведення пісенного конкурсу, за інформацією видання, не зміг переконати організаторів конкурсу.

Проте українська влада наполягає на тому, що джерела фінансування вже знайдені і будуть незабаром представлені керівництву Європейського мовного союзу, який здійснює нагляд за проведенням конкурсу в країнах-переможницях.

“Перенесення Євробачення в іншу країну стало б для нас катастрофою”,– розповіла в інтерв’ю німецькому виданню народний депутат Ганна Гопко.

Водночас видання пише, що українські законодавці розглядають Євробачення, як “прекрасний шанс” для української економіки.

Нагадаємо, раніше деякі ЗМІ заявляли, що в України можуть відібрати право на проведення пісенного конкурсу Євробачення через затягування з організацією.

Згодом перший заступник гендиректора НТКУ Олександр Харебін спростував ці чутки.

Читайте також: ПРОКИДАЛАСЯ ВІД КРИКІВ: САВЧЕНКО ЗРОБИЛА ТРИВОЖНУ ЗАЯВУ

Джерело.

Related Post