fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Україна
Євросоюз передав Мінську техніку для охорони білорусько-українського кордону

Техніка та обладнання передані у рамках проекту “СУРКАП, 2-й етап.

Євросоюз передав Держприкордонкомітету Білорусі (ДПК) техніку і обладнання вартістю понад 2 млн євро для охорони білорусько-українського кордону, повідомила в четвер прес-служба комітету.

“Техніка та обладнання передані у рамках проекту “СУРКАП, 2-й етап”, що фінансується Європейським Союзом та реалізується Міжнародною організацією з міграції”, – уточнили в прес-службі.
Урочиста церемонія передачі відбулася у четвер в Пінську. Серед переданої техніки – позашляхові автомобілі, квадроцикли, болотоходи, мотоцикли, швидкісні моторні човни і патрульні катери, сигналізаційні комплекси, обладнання зв’язку, сейсмодатчики та інша техніка.

“Європейський Союз зацікавлений у тому, щоб міждержавні кордони були надійно захищені, дозволяючи ефективно керувати міграцією і одночасно протидіяти порушенням кордону та контрабанді людьми”, – заявив на церемонії заступник голови представництва ЄС в Білорусі Джим Казенс.

Проект міжнародної технічної допомоги “Підвищення ефективності охорони зеленого і водного Державного кордону між Республікою Білорусь і Україною” (СУРКАП, 2-й етап) реалізується з квітня 2014 року. Він включає придбання та передачу Держприкордонкомітету Білорусі та Держприкордонслужбі України в 2015-2016 роках техніки і обладнання для посилення охорони білорусько-українського кордону, проведення спільних з українською стороною ознайомчих візитів в країни ЄС та навчальних семінарів з різних аспектів інтегрованого управління кордонами, а також потенційного використання найкращих практик європейських прикордонників. Крім того, передбачається створення пілотного контактного пункту “Пінськ-Житомир”.

Бюджет проекту склав 5,35 млн євро на дві країни в рівній пропорції. Проект співфінансувався міністерством закордонних справ Румунії.

Читайте також: ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СУД ЗОБОВ’ЯЗАВ УКРАЇНУ ВІДШКОДУВАТИ СІМ’Ї ЯНУКОВИЧА ЮРИДИЧНІ ВИТРАТИ

Джерело.

Related Post