fbpx
Breaking News
Яка ікона є вашим оберегом за датою народження. У кожного християнина вдома є хоча б одна ікона, до якої він молиться та вірить у захист від темних сил.Це цікаво знати!
Завжди мріяла навчитись готувати кексики з рідкою начинкою, як у найкращих кондитерських нашого міста. І з цим чудо-рецептом мені цe вдалося! Oх, цей кавовий аромат звoдить з рoзуму. Рeкoмендую!
Кажуть, якщо приготувати салат «Мишачий Король» на Новий Рік, то у вашому домі поселиться удача. Я спробую, адже він смачний, яскравий, а головне легкий в приготуванні!
– Ну ні! Я свого не впущу! Я вирішила, що розведу його з дружиною. Ось побачиш, ми із ним разом будемо! – говорила вона мені. Аня – дівка пробивна і чіпка. Через рік відносин начальник оголосив дружині, що у нього є нова дама сеpця, і розлучився, чому Аня дуже зраділа. Вона дуже пишалася собою і тим, що змогла відбuти одруженого з сім’ї, де він прожив багато років
– Що ж, дочкo. Ти свій вибір зробила. Я йду. Май на увазі – у всіх своїх проблемах ти будеш винна сама! І потім, коли ти з дитиною на руках будеш ревіти, ти згадаєш мої слова, але буде вже пізно! Твій батько, після 24 років шлюбу, завів коханку! Думаєш, твій чоловік краще?
Шоу-бізнес
Її краса лише вдосконалюється з роками! І ось чому. 

Наталя Могилевська поділилася секретами душевної рівноваги.

Про це пише Новий формат.

Українська співачка Наталія Могилевська поділилася секретами душевної рівноваги. Співачка, яка серйозно займається йогою і веде здоровий спосіб життя, найкращим способом розслабитися вважає очищення розуму.

«Краще розслаблення – це очищення! Наприклад, ви чистите зуби, приймаєте душ для тіла, а треба навчитися приймати душ і для розуму, – розповіла Наталя в програмі «Ранок з Україною». – Розум дуже сильно заплутується, тому потрібно вміти заспокоїтися і зануритися всередину, послухати своє серце і пожити у внутрішній красі».

Співачка також часто займається медитацією – каже, це допомагає налаштовуватися на позитив.

«У мене, наприклад, взимку немає дефіциту вітаміну D. Тому що, коли мені хочеться сонця, я просто закриваю очі і спостерігаю за відблисками на воді – 3-5 хвилин щоранку, і мені взагалі не буває похмуро! Мене не бентежить похмура погода», – запевняє Наталія.

Читайте також: ВСЕ ПРО РІЗДВЯНИЙ ПІСТ 2019-2020: ТРИВАЛІСТЬ, ОСОБЛИВОСТІ, ХАРЧУВАННЯ І ЯК ПРАВИЛЬНО ПОСТУВАТИ, ЩОБ ДІЙСНО ОЧИСТИТИСЯ ДУШЕВНО І ТІЛЕСНО.

Позитивні емоції Могилевській приносить і її чотириногий друг – лабрадор Айя.

«Мій чотириногий джерело посмішок і позитивних емоцій!» – підписала співачка своє недавнє фото з собокою в Instagram.

У соцмережі Наталя Могилевська ділилася і роздумами на тему душевної рівноваги.

«Всі наші проблеми зводяться насправді до простих речей. Є наше его, такий собі самозванець на троні, і є наша душа – справжній господар. Якщо ти дієш від серця, то, як правило, всі рішення чисті і красиві, дуже сильні, в них завжди багато радості і мудрості. А від самозванця, яким є наше его, виходять невгамовні бажання, образи, пристрасті, амбіції», – писала співачка.

Могилевська також стежить за своїм раціоном: не їсть м’яса, вважає за краще сиру рослинну їжу.

Джерело: 

Related Post