fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Здоров'я
Їжа в McDonald’s стане кориснішою

У спробі вибороти прихильність шанувальників здорового харчування, ресторан McDonald’s відмовиться від кількох шкідливих інгредієнтів у своїх найпопулярніших стравах.

Мережа фаст-фуду оголосила, що видалить штучні консерванти з рецептури МакНаггетс і кількох страв у меню сніданків, повідомляє CBS.

Цього місяця у ресторані також з’являться нові булочки для гамбургерів без кукурудзяного сиропу, який містить високий рівень фруктози.

McDonald’s також збирається перейти виключно на яйця від “вільних курей”, використовувати справжнє масло в яєчних МакМаффінах і курятину без антибіотиків. Зміни торкнуться майже половини страв з меню McDonald’s.

“McDonald’s – це не лише найбільший ресторан швидкого обслуговування. Він зробив із нас фаст-фуд націю. Він визначив нашу любов до цього виду їжі. І коли McDonald’s змінюється – змінюється решта промисловості”, – вважає журналіст, володар Пулітцерівської премії Майкл Мосс.

Проте, на думку експерта, запропоновані компанією зміни не торкнуться калорійності продуктів. А отже, цього замало для оздоровлення нації.

Читайте також:ВІДВІДУВАЧ MCDONALD’S КУПИВ МОРОЗИВО ІЗ “СЮРПРИЗОМ”

Джерело.

Related Post