fbpx
Breaking News
На столі задзвонив телефон. Подарунок дочки. Любов Сергіївна по звичці заряджала апарат, хоча дзвонити їй було нікому. Ось уже рік як мовчав, а тут раптом задзвонив. Номер якийсь невідомий. Вона притиснула руку до гpyдей і сіла на диван. Щось там, в гpyдях защеміло від почутого
Михайлик сором’язливо посміхався і ховав мокрі від сліз очі. Він ще не знав, що на його новий прoтез збирали гроші всією школою. Не знав, що хлопці організували справжній благодійний концерт, поки він був на опeрaції в місті
«Не зможу» – думала я, очікуючи у темряві своєї черги долучитися до гри. Адже чула, що не всім з однокласників вдається вгадати ту, руку, що рідна. Не вдасться, здавалося мені, зрозуміти, чим же таким особливим відрізняється мамина рука…
Цi дами мають осoбливу привaбливiсть: Найзагадковіші жінки наpoджуються лише під цим знаком Зодіаку
Я сaма здивувaлася, кoли в мене на сніданок вийшли ці неймовірно смачні і красиві на вигляд оладки. Тeпер гoтую лише зa цим рeцептом!
Політика
Ющенко: “Путін розуміє, що в українському суспільстві живе “шатун”

Третій президент заявив, що Україні потрібно демонструвати унікальну консолідацію суспільства.

В умовах війни з Росією дострокові парламентські вибори в Україні проводити не можна. Про це відповідаючи на питання “Сегодня.ua” заявив третій президент України Віктор Ющенко.

“Я б почав з Конституції. Що у нас сьогодні відбувається у відносинах з Росією. Війна. Що говорить Конституція, яка виписана з точки зору пан-українських національних інтересів? Конституція говорить, якщо це війна, оголошуйте військовий стан, розривайте дипломатичні відносини. Друге – ніяких виборів в умовах війни. Ніяка політична боротьба не допомагає у врегулюванні цього питання. Тому, я б сказав, є відповідь правильна і законна, яка випливає з нашої Конституції. Якби ми цим керувалися, у нас би першим питанням на порядку денному була війна, як перемогти, як досягти миру, як сформулювати відносини з Росією? Запитайте у грузин, які у них відносини? У них немає економічних і дипломатичних відносин”, – відповів “Сегодня.ua” Віктор Ющенко.

За його словами, для того, щоб ми менше звертали уваги на думку російської влади, нам потрібно демонструвати унікальну консолідацію суспільства. “Мені шкода тільки одного – нам не вистачає національної єдності. Путін розуміє, що в українському суспільстві живе “шатун”. За дуже багатьох питань цей” шатун “послаблює нас”, – підсумував Віктор Ющенко.

Варто відзначити, в кінці жовтня група українських хакерів Кіберхунта заявила, що зламала переписку помічника президента РФ Володимира Путіна Владислава Суркова. Один із викладених документів стосувався дестабілізації Закарпаття, інший містив “план “Шатун”, розрахований на період з листопада 2016 року до березня 2017 року.

Нагадаємо, сьогодні колишні президенти і державні діячі України, Литви, Естонії, Молдови і Росії підписали Угоду про створення нової платформи на базі країн Балтійсько-Чорноморського регіону.

Читайте також: У НАТО РОЗКРИЛИ ПОДАЛЬШІ ПЛАНИ ПО УКРАЇНІ

Джерело.

Related Post