fbpx
Україна
З сьогоднішнього дня можна міняти звичайний паспорт на ID-карту: як це зробити і скільки коштує

Без штампів про шлюб і прописки. З сьогоднішнього дня українці зможуть поміняти звичайні паспорти на пластикову ID-карту – за бажанням, а не тільки в разі втрати або зміни прізвища.

Як обміняти паперовий паспорт на пластиковий, і про що варто знати.

Черг за документом нового зразка немає. І, як прогнозують в державну міграційну службу, і не буде, оскільки внутрішня ID-карта, на відміну від паспорта, не дає жодних привілеїв.

Її головна перевага – безпека, документ неможливо підробити. Інформація, яка записана на чіпі, – захищена.

Читайте також: УКРАЇНСЬКУ СПІВАЧКУ ПРИРІВНЯЛИ ДО ЗЕМЕЛЬНИХ ШАХРАЇВ: В СТОЛИЦІ СКАНДАЛ, РОЗБИРАЄМОСЯ, ХТО ПРАВИЙ

Труднощів зі зчитуванням інформації не буде, всі необхідні установи, наприклад, банки, обладнані спеціальними рідерами. І вважати інформацію можна також за допомогою смартфона.

“На сьогоднішній день вже можна скачати безкоштовно з сайту поліграфкомбінату” Україна “програмне забезпечення для зчитування даних ID-карти, просто використовуючи свій смартфон.

У разі, якщо цей смартфон підтримує НФС – ця технологія також використовується для безконтактних платежів банківською карткою” , – розповіли керівник прес-служби Державної міграційної служби Сергій Гунько.

Отримати документ можна буде протягом 20 робочих днів. Вартість паспорта 279 гривень – це адміністративний збір. Перша ID- карта видається тільки за місцем реєстрації.

Джерело.

Related Post

facebook