fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Наука
З’ясували, чому чоловіки швидше старіють

Угорські науковці з Університету Сегеда виявили, що чоловічий мозок старіє і зменшується швидше, ніж у жінок. Справа у сірій речовині в мозку, якої у чоловіків менше, йдеться у дослідженні.

У експерименті взяли участь 103 людини. 53 чоловіка та 50 жінок відібрали за віком та задовільним станом здоров’я. Наймолодшому піддослідному було 21 рік, а найстаршому 58 років

Нейрофізіологи сканували їхній мозок, щоб визначити взаємодію між розміром мозку, віком і статтю. Саме ці три складові впливають на зміни в обсязі сірої речовини у мозку людини.

Медики виявили, що структури головного мозку чоловіків і жінок відрізняються, зокрема в підкіркових областях. Вчені використовували сегментацію підкіркового аналізу на основі моделі для вимірювання кількості підкіркових ядер мозку.

Чоловіки втрачають більше сірої речовини швидше у хвостатому ядрі головного мозку. Воно відповідає за контроль емоцій і рухів. Крім того, обсяг сірої речовини має більш значне вікове зниження у чоловіків. Старіння впливає на таламус, частина якого відповідає за передачу інформації в головному мозку, більше у чоловіків, ніж у жінок.

Надмірне довге спілкування в соціальних мережах може призвести до проблем з харчовими розладами. Дослідження британських показало, що у 95% дівчат, які проводять в соцмережах більше години в день спостерігалося найбільші проблеми зі сприйняттям власного тіла.

Читайте також: АНІ ЛОРАК ПОКАЗАЛА ПІДРОСЛУ ДОЧКУ

Джерело.

Related Post