fbpx
Breaking News
Дівчатка, поєднання цих інгредієнтів просто неймовірне. Приготувала цю НOВИНКУ на вихідні і мене просто закидали комплементами. Хoчете зрoбити фуpор – запиcуйте рeцепт!
Відколи у мене появилась мультиварка, я готую свій улюблений бісквітний пляцок, на згущеному молоці, по декілька разів на місяць. Його смак настільки ніжний, а головне соковитий, що на довго він в холодильнику не затримується. Спрoбуйте! Дужe лeгко і зpучно!
-Значить так, мій син і так багато для вас зробив, я заради спокою в його новій сім’ї готова на що завгодно. Його дружині не дуже подобається, що я спілкуюся з його колишньою дитиною, у них скоро свої будуть, так що більше мені не дзвони і не приходь зі своєю дочкою. – Колишньою – це що, річ? Це дитина, яка любить її і тягнеться до неї. Я дала собі слово, що моя дочка ніколи більше ні для кого не буде колишньою
Олена змирилася остаточно, коли на годиннику стукнуло шість, до вильоту залишилося півгодини, навіть якщо б вона летіла зараз на всіх вітрилах, все одно б не встигла  – не її день. Доведеться міняти квиток. В цей момент вона ще не розуміла, що доля, таким чином, готує їй доленосну зустріч
Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук: “Через 5 років дітей в інтернатах стане вдвічі менше”. 
Шоу-бізнес
З’явилося перше спільне фото Анни Сєдокової і батька її третьої дитини

8 квітня, співачка Анна Сєдокова стала мамою втретє. Співачка народила сина Гектора в Лос-Анджелесі.

Батьком третьої дитини Седокової став бізнесмен Артем Комаров.

Днями продюсер і співак Андрій Ковальов опублікував на сторінці в Instagram перше спільне фото Анни і Артема. Зараз співачка готується до весілля.

“Приємно що Аня і Артем разом і щасливі … З моєї легкої руки !! Рік тому я їх познайомив на премії Ru. Tv!

І росте маленький Гектор! І скоро весілля! І попереду довге і щасливе життя! Гірко!” – Підписав кадр Ковальов.

Читайте також: ЯНА СОЛОМКО ПРОКОМЕНТУВАЛА ФІНАЛ ШОУ «ХОЛОСТЯК-7»

Джерело.

Related Post