fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Україна
З’явилося відео землетрусу, який торкнувся України (відео)

Минулої ночі близько 1:20 за київським часом на сході Румунії стався сильний землетрус магнітудою 5,6 балу, який відчули і громадяни України.

За даними Геологічної служби США, епіцентр підземних поштовхів зафіксований за 8 км на захід від міста Нережу і знаходився на глибині 81 км. Від осередку землетрусу до українського кордону всього близько 120 км.

Як повідомлялося, підземні поштовхи відчули жителі Одеси.

 

Читайте також: В УКРАЇНІ РІЗКО ПІДСКОЧИВ КУРС ДОЛАРА

Джерело.

Related Post