fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Події
З’явилося відео зворушливого та романтичного освідчення Порoшенка в «Тунелі кохання»

Колишній Президент України Петро Порошенко разом із дружиною відвідав «Тунель кохання», що в Клевані (Рівненська область).

Зворушливий відео-ролиик він опублікував на своїй сторінці у Instagram. Джерело

Читайте також:Я ЗНАЛА, ЩО ДРУЖИНА МОГО АНДРІЯ НЕВИЛIКОВНО ХВOРА. І ВЖЕ БАЧИЛА СЕБЕ У РОЛІ ЛЮБЛЯЧОЇ МАТЕРІ ДВОХ ЙОГО СИНІВ. ТЕ, ЧИМ ВСЕ ЗАКІНЧИЛОСЬ, ЗВОДИТЬ МЕНЕ З РОЗУМУ. НІЧОГО МЕНЕ ЖИТТЯ НЕ НАВЧИЛО

“Тут освідчуються у коханні, тут загадують бажання, тут здійснюються найзаповітніші мрії – нарешті і ми з Мариною побували у легендарному Тунелі кохання у Клевані і відчули неймовірну атмосферу цього місця!

Всім любові”, – підписав відеоролик Петро Порошенко

Related Post