fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Авто
З’явився рейтинг найдовших заторів Києва

За даними Яндекс.Пробки було створено рейтинг найдовших заторів Києва за останній тиждень.

На першому місці топу затор, що стався 12 жовтня о 19:27 від вулиці Вадима Гетьмана до окружної дороги. Довжина затору становила 6,4 км.

Друге місце займає затор 10 жовтня, зафіксований о 18:45 від станції метро Дорогожичі до проспекту Героїв Сталінграда, його протяжність становила 6,3 км.

Третє місце займає затор 10 жовтня, що стався о 19:19. Затор довжиною у 6 км зайняв відстань від Набережно-Лугової вулиці до Дніпровського узвозу.

Четверте місце займає затор, зафіксований 10 жовтня о 12:31, протяжністю від проспекту Перемоги до зупинки станція Зеніт. Його протяжність була 5,7 км.

П’яте місце топу займає затор 10 жовтня, що стався о 19:25 на протяжності від бульвару Дружби Народів до Андріївської вулиці.

Читайте також: Лізинг авто: чим відрізняється від кредиту і як вигідно оформити в Україні

Джерело

Related Post