fbpx
Breaking News
Господиньки, цей рецепт мого улюбленого Різдвяного струделя – перевірений роками,  випічка виходить дуже ароматна і смачна, домашні оцінять!
Кілька років тому наш гість, товариш чоловіка з Грузії, навчив мене готувати справжній грузинський харчо. Це найсмачніша страва з яловичини! І відтоді – наша родинна улюблена зимова перша страва, навариста, запашна. Смак у харчо багатий, суп ситний і зігріваючий – чоловікам тільки того і треба!
Коли обмаль часу – користуюся цим секретним рецептом і варю гречку смачно і корисно всього за 10 минут! Ділюся секретом, якщо ви ще про нього не знаєте.
Найвища ступінь єднання з Богом – якщо ми продовжуємо молотися, навіть коли нам добре і все гаразд, і ми щасливі. Необхідно щодня читати ці молитви Подяки, щоб постійно мати нерозривний зв’язок з Творцем.
Довго переживали вони з чоловіком і обговорювали дану тему, що їм робити – але в кінці кінців відразу ж після пoлoгів Світлана підписала відмовний лист і здавалося, забула цю історію назавжди. Хлопчика забрали відразу, як тільки він наpoдився – Світлана навіть не глянула на нього
Здоров'я
За одну зарплату куплю квартиру: як український лікар розбагатів у саванні

Лікар у Танзанії заробляє $5 тис. Середня зарплата медсестри – $300. Середня зарплата лікаря становить $2 тис. Про це розповів Валерій Макуха. Він 20 років тому переїхав працювати кардіологом до Дар-Ес-Саламу. Сьогодні очолює велику лікарню. Про це пише gazeta.ua.

“У нас середня лікарня. Сюди приходять звичайні громадяни, але й бувають представники влади. Консультація лікаря платна. Якщо консультую в лікарні – це 30 доларів, виїзд додому коштуватиме 80 доларів”, – розповів Валерій.

Він приїхав на запрошення керівника місцевої лікарні. Забрав усю родину. Спочатку було важко, бо не знав жодного слова на мові суахілі, яка тут найпопулярніша.

“Зустріли мене холодно. Лікарі подивилися, що не розумію пацієнтів і хотіли відправити назад. Навіть купили квиток. Але вже тоді моя зарплата становила 550 доларів. Для України це були великі гроші. Вирішив лишитися. Мову вивчив за рік. Тепер думаю на суахілі”, – додав лікар.

Читайте також: Синоптики розповіли, коли в Україну нарешті прийде потепління. Інфографіка

Зазначає, що проблем у медицині та лікарських помилок вистачає.

“Нещодавно був випадок, що пацієнтам поплутали операції. Одному треба було відкривати череп, а іншому – робити операцію на нозі. Зробили навпаки і пацієнту просвердлили здорову голову, а іншому покалічили ногу. Але нічого, лікарі досі працюють. Правда, довгенько пояснював, що то різні частини тіла”, – зауважує.

Макуха вивчив трьох дітей. Двоє залишились з ним. Один із синів має свій бізнес, а дочка вийшла заміж за лікаря. Дружина і найстарший син повернулися до Харкова.

“Не витримали ментальності. Тут складно прижитися іноземцям. Ніби і гроші є, але цього недостатньо. Бракує людяності і щирих відносин, як в Україні”, – додав лікар.

Related Post