fbpx
Breaking News
За столом зі смачними наїдками і пляшкою вишуканого вuна красувався чоловік Катиної знайомої, яка роками гарує на заробітках. – Знайомся, це моя найкраща подруга. Вона… – Далі не треба, – безцеремонно перебила Катя. – Правда, Вікторе? Як дружина? Коли повернеться із заробітків? І чи варто повертатися?
Жити з такою кpoвожерливoю ​​леді небезпечно! Найжoрcткіші знаки Зодіаку серед жінок
Зі свого гіркого життєвого досвіду Наталя знала, багатьом чоловікам, які виявляли їй надмірну увагу, потрібна була тільки вона, а не її дитина, цей «багаж» її минулих любовних історій
Щаслива мати горнула до гpyдей одразу два маленькі клубочки — теплі, пахучі й такі рідні. А чоловік скоса поглядав на цю ідилію і сердився. «Віддай мені дітей і йди звідси, cтеpво!» — гаркнув так, що аж у вухах залящало. Пішла тихо, прихопивши з собою лише дітей
В астрології виділяють 5 знаків Зодіаку, які стають найкращими батьками. A ви знaйшли сeбе у цьому списку?
Україна
За страшний злочин пару засудили на два роки позбавлення волі

Любов Торопіна, 19-річна переселенка з Луганщини, та її 20-річний співмешканець Юрій Гнатюк з Луцька знущалися з кошеняти, пише газета Експрес.

Бідолашну тваринку викручували у пральній машині, підігрівали у мікрохвильовій печі, лякали увімкненим пилососом, а тоді — викинули з вікна багатоповерхівки. Ба більше, усі свої дії нелюди зняли на відео і виклали в інтернет. Тож активісти стали вимагати, аби садистів притягли до відповідальності. Правоохоронці, провівши розслідування, передали справу до суду.

“Суд, – розповідає Дана Новарчук, керівник притулку для тварин, — визнав дівчину винною і покарав позбавленням волі на два роки умовно. Щодо Юрія Гнатюка, то суд ще не відбувся, хлопець проходить судмедекспертизу щодо встановлення, чи був він дієздатним на момент скоєння злочину”.

Читайте також: 8 ДІЄВИХ СПОСОБІВ ДЛЯ БОРОТЬБИ ЗІ СТРЕСОМ

Джерело.

 

Related Post