fbpx
Breaking News
Тепер вона живе в моїй квартирі, розпоряджається рушниками і їздить на машині, яку з чоловіком вибирали мені. Пригріла на грудях, як то кажуть! Жінки, будьте обережні, зближуючись з самотніми суперницями…
Цукрові колечка на кефірі: ніжні, пухкі, повітряні, довго лишаються свіжими. Готуються так легко, що 10-річна донечка вже сама робить їх на всю родину!
10 перевірених способів видалити чорнила від кулькової ручки зі шпалер. Мене вони виручали не один раз. Думаю, всім, в кого маленькі дітки, може знадобитися.
Домашній крем Рафаелло – це така божественна смакота! Готувати такий крем просто, всього 4 інгредієнти, але важливо, щоб були використані якісні продукти. Ідеально пасує до свіжого білого хлібу, гарячої кави або чаю.
Поки теревеніла з подружками, які зайшли несподівано на каву, приготувала це сирно-шоколадно-цитринове диво. Смак приголомшив навіть мене – така вийшла насолода!
Цікаве
Зa цuми знаками Зодіаку наpoджуються не просто жінки – КOРOЛЕВИ!

Щоб відчувати себе королевою, жінці необов’язково назщдитися в монаршої сім’ї. Досить мати певні звички і з’явитися на світ під особливою зіркою… За матеріалами

Астрологи стверджують, що деякі знаки зодіаку відрізняються від інших своєю тягою до влади, упевненістю в собі, витонченим і сильним характером.

Не жінки, а справжні королеви!

Жінки з королівським характером по знаку зодіаку

1. Скорпіон

Скорпіони дуже люблять владу. Жінки, що наpoдилися під цим знаком, без проблем стають керівниками. Вони люблять, коли їх доручення виконуються беззаперечно.

Читайте також:ДОЖИЛА ДО ПЕНСІЇ І НЕ ЗНAЛА ПРО ЦЮ СМAКОТУ. ТEПЕР ЩOТИЖНЯ ГOТУЮ СВОЇМ РІДНИМ, І ВAМ РAДЖУ!

2. Телець

Тельці в своїй більшості мають королівськi манерами. Вони завжди милі і ввічливі з оточуючими. А їх знанню етикету можна тільки позаздрити! Якщо випаде можливість зайнятися волонтерством на благо «свого народу», Телець обов’язково скористається цим шансом.

3. Лев

Характер Лева втілює в собі чесність, справедливість, милосердя і співчуття. Цей знак завжди чесний з людьми. Незалежно від ситуації, Лев справляється з нею по-королівськи тактовно і чуйно.

Якщо серед ваших друзів є жінки з королівським характером, поділіться з ними цією статтею. Це підніме їм настрій!

Related Post