fbpx
Економіка
За вимкнене світло можна отримати компенсацію

Українці зможуть отримати компенсацію за неякісні послуги з електропостачання. Відповідний Порядок забезпечення стандартів якості послуг з електропостачання затверджений постановою НКРЕКУ від 18 жовтня №1841.

Про це повідомляє UBR.

Порядок запроваджує загальні і гарантовані стандарти якості надання послуг, встановлює процедуру надання та розміри компенсацій споживачам за недотримання гарантованих стандартів.

Компенсація надається шляхом обліку суми відповідної компенсації як авансової плати за спожиту електричну енергію на наступний розрахунковий період, а в разі недотримання гарантованих стандартів при підключенні до електричних мереж – у перший розрахунковий період після укладення договору про постачання або користування електроенергією.

Читайте також: ПІД ХАРКОВОМ ВИБУХ ЗНИЩИВ БУДИНОК

Компенсація не надається у випадках, якщо недотримання гарантованих стандартів якості було викликано доведеними:

— Форс-мажорними обставинами;

— Діями споживача, які призвели до затримки в наданні послуг або аварійної перерви в електропостачанні в розподільних мережах;

— Діями третіх осіб, які призвели до аварійної перерви в електропостачанні в розподільних мережах;

— А також в результаті застосування графіків і протиаварійних систем зниження електроспоживання з метою запобігання порушень режиму роботи об’єднаної енергетичної системи України.

Джерело.

Related Post

facebook