fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Авто
За зниженими акцизами вже ввезли півтисячі автомобілів

Від початку серпня в Україну імпортували 562 автомобілі. За них сплачували акцизи за зниженими акцизами.

Найбільше автомобілів, на які поширюється преференція з акцизу, оформили на Львівській та Івано-Франківській митницях – 64 і 60 авто відповідно. Про це повідомила прес-служба Державної фіскальної служби України.

Голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров розповів, що на такі автотранспортні засоби при їх митному оформленні у 36-й графі декларації вказують код пільги – 172.

Від 1 серпня набув чинності Закон України № 1389, що передбачає зниження ставок акцизного податку на вживані легкові автомобілі. Норма діятиме до 31 грудня 2018 року.

При цьому знижені ставки акцизного податку не застосовуються, якщо легкові автомобілі мають походження або ввозять із країни, визнаної державою-окупантом та/або державою-агресором щодо України.

Закон передбачає зниження ставки акцизу на вживані автомобілі до 0,102 євро за 1 куб см із двигуном об’ємом до 1 тис куб см (діюча ставка – 1,09 євро – 1,44 євро, залежно від року випуску авто); 0,063 євро для авто з двигуном об’ємом до 1,5 тис куб см (зараз – 1,37 євро – 1,76 євро); 0,267 євро – до 2,2 тис куб см (діюча ставка – 1,64 євро – 2,44 євро); 0,276 євро – до 3000 куб см (зараз – 2,21 євро – 4,99 євро); 2,209 євро для авто з об’ємом двигуна понад 3 тис. кубічних сантиметрів (зараз – 3,33 євро – 4,99 євро).

Нагадаємо, пільгові умови ввезення автомобілів поширюються на осіб, які ввозять для власного використання або на користь інших осіб не більше одного автомобіля на рік.

Читайте також: ІЗ 1 СЕРПНЯ ДЛЯ ВОДІЇВ ЗНАЙШЛИ НОВУ ПРОБЛЕМУ

Джерело.

Related Post