fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Здоров'я
Заборонили популярні ліки від кашлю

В Україні заборонили реалізацію, зберігання та застосування лікарського засобу “Аскор” серії 05181756. Джерело

Його застосовують для симптоматичне лікування продуктивного кашлю, пов’язаного з бронхоспазмом, повідомляє Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками.

Читайте також: Святе джерело з Закарпаття зцілює людей: їдуть з усієї України

Ці ліки роблять в Індії на підприємстві Гленмарк Фармасьютикалз Лтд.

Заборонили їх через невідповідність вимогам методів контролю якості до реєстраційного посвідчення UA / 12759/01/01 за показником “Кількісне визначення. Сальбутамол”.

Related Post