fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Події
Захарченко видасть Кобзону “паспорт ДНР”

Про це заявив у вівторок журналістам ватажок бойовиків “ДНР” Олександр Захарченко, повідомляють “РИА Новости”.

“Видача паспортів почалася, і з 1 липня збільшується виробництво паспортів та видача паспортів. На сьогоднішній момент близько 10 тисяч вже отримали паспорти, але, на жаль, процес йде повільніше, ніж хотілося б. Я думаю, до кінця літа основна маса, яка потребує, паспорт отримає”, – сказав Захарченко.

Відповідаючи на запитання журналіста, чи буде видано паспорт “ДНР” Кобзону, він сказав, що “це потрібно зробити обов’язково”.

Агентство нагадує, що з 16 березня “ДНР” почали видачу власних “паспортів”, перший з яких отримав сам Захарченко, також його отримали 20 молодих людей, які досягли 16-річчя.

Кобзон активно підтримував агресію Росії проти України, він є персоною нон грата в Україні.

Джерело

Related Post