fbpx
Breaking News
Я була найщасливішою жінкою на світі в той вечір. Про його дружину, що з нею там відбувається, я і не думала. І про дітей не думала. Думала, ну нічого, буде їх на вихідні брати, грошима допомагати. Ми одружилися… Любі дівчата, прочитайте і вдумайтесь. Біжіть від одружених чоловіків. Закривайте очі, затикайте вуха, не вірте, не слухайте, не закохуйтеся! Розплата прийде неодмінно
Найсмачніше “ПТАШИНЕ МОЛОЧКО”, яке я колись їла! Без випічки! Ніжніше-ніжного, тане в роті… Тепер готую лише за цим рецептом, яким зі мною поділилася одна львівська господиня. Як я їй вдячна!
У грудні 2019-го президент отримав 28 тисяч гривень, а виплата так званої “13-й зарплати” Зеленському та керівництву ОПУ не передбачена. 
Біля вікна своєї кімнати сидить маленька дівчинка, якій всього сім років. Батьки знову сваряться
Родичі чоловіка вважають мене егоїсткою і що дитину у мене потрібно забрати! Налаштовують чоловіка проти мене, щоб розлучився
Події
Зайцева вийшла з-за ґрат: українцi вибухнули гнівом

Олена Зайцева, головна підозрювана у справі про cмepтeльну ДTП в центрі Харкова, не сидить за гратами, як були впевнені українці. Дівчина перебуває в одній з харківських лікарень, а саме на території п’ятої центральної клінічної лікарні.

Про це на своїй сторінкою в Facebook пише спільнота “Харків City” і прикріплює до публікації фотодоказ.

“Нежданчик по-харківськи! Сьогодні до моєї знайомої в ЦКБ 5 привозили… упізнали кого??? Вже не знають, що цієї Зайцевій написати, щоб її виправдати”, – написала користувач Юлія Онопко.

Судячи по знімку, біля лікарні на лавці сидить дівчина, дуже схожа на Олену Зайцеву, в супроводі жінки-конвойної. Ще одна жінка в цивільному одязі, але зі спецзасобами і кийком, стоїть поруч.

Думки користувачів соціальних мереж розділилися. Частина українців вибухнула праведним гнівом:

“Україна-країна процвітаючої корупції і влади грошей, плати-і вбивай, кради, нічого тобі не буде…”, – написала користувач Яна Романчук.

“Це жax! Я уявляю…, що відчувають родичі загиблих у цій страшній трагедії”, – пише Ксенія Кудрявцева.

Друга частина користувачів не так категорична і не виключає, що це просто дуже схожа на Олену Зайцеву дівчина, але користувачка Ірина Гершфільд підтвердила, що підозрювана в ДTП дійсно відвідувала лікарню.

“Ні, це не двійник. Я сама її бачила в лікарні. Зверніть увагу на конвоїра”, – стверджує жінка.

Джерело.

Related Post