fbpx
Breaking News
З волоссям і величезними вухами: маленький Влад Яма в костюмі відомого казкового героя насмішив Мережу (ФОТО)
А ви знаєте, чому наші бабусі і дідусі так поважали і вживали топлене масло? Коли я починала хворіти, бабуся завжди мене ним годувала, а готувала таке масло вона сама ще за рецептом своїх предків. Користь топленого масла та як приготувати вдома.
Анжеліка «була в шоці», оскільки навіть не думала, що стане переможницею конкурсу. Школярка з Лозової визнана кращою художницею на конкурсі в Каннах.
Вже ввечері все відділення патoлогії гуло від cтрaшнoї новини. Цe сталося на сороковoму тижні вaгiтнoсті. Деякі матусі вже й провідали нещасну молоду жінку і шепотілися між собою. – Лежить, без бірки на руці на третьому поверсі, де всі з дітками. Катя намагалася зосередитися на читанні, але думки літали десь далеко
Весільний гороскоп на 2020: для якoго знаку Зодіаку рік Білого Сталевого Щура буде не найвдаліший в цiй серйозній справі, a хтo змoжете створити міцну сім’ю, що стане прикладом для багатьох
Суспільство
Закон про подвійне громадянство. Отримати зможуть три категорії громадян. В питанні з Росією і громадянством буде запобіжник.

Заступник міністра закордонних справ України Василь Боднар заявив, що вже до кінця поточного року в Україні можуть прийнятий закон про подвійне громадянство, передає Facenews.

Він також припускає, що в Раді розробити і проголосувати за даний документ цілком можуть встигнути.

«Є два шляхи. Перший – якщо ми підемо традиційним міжвідомчим шляхом – це може зайняти кілька місяців. Оскільки треба зібрати думки всіх міністерств, пропустити через уряд і вийти на парламент. Може бути інша ініціатива, якщо безпосередньо депутати з правлячої фракції візьмуться за розробку, або президент внесе цю пропозицію. Зараз шляхи опрацьовуються, але ми постараємося зробити це набагато швидше, щоб уже до кінця року мати, як мінімум, законопроект, а може, і закон», – зазначив міністр закордонних справ.

За його словами, три категорії громадян зможуть отримати подвійне громадянство.

В першу категорію входять українці, які виїхали за кордон і в результаті там проживають тимчасово або постійно.

Другу становлять громадяни, які в Україні проживають і отримали певним чином інше громадянство.

А ось до третьої категорії відносяться іноземці, в основному українського походження. Тобто, ті, які хочуть, отримати українське громадянство, однак на можуть цього зробити в зв’язку з тим, що мають основне громадянство в іншій країні.

Боднар також зазначив з можливих нововведень законопроекту, прийняття присяги, а також здачу іспиту з української мови.

За його словами, існують певні обмеження даної можливості.

В першу чергу, це стосується державної служби в органах прокуратури, інших правоохоронних органах, виборних посад, в тому числі президента, депутатів парламенту і органів місцевого самоврядування.

Читайте також: УКРАЇНА – ДИВОВИЖНА І НАЙКРАЩА: ПРОПОНУЄМО 7 ЦІКАВИХ ІДЕЙ ДЛЯ ПОЇЗДОК НА 2-3 ДНІ В МЕЖАХ УКРАЇНИ.

«Але можуть бути певні винятки за результатами дискусій. Наприклад, не виключено, що може виникнути необхідність в залученні громадян іноземних держав до роботи в уряді або в інших установах. Політичні посади в принципі могли б бути одним з варіантів винятків», – підкреслив дипломат.

Також він зазначив, що в питанні з Росією і громадянством буде запобіжник – «громадянство держави-агресора не може бути предметом регулювання цього закону».

Джерело: 

Related Post