fbpx
Україна
Закордонні паспорти в Україні тепер можна отримати точно в певні терміни

Українцям більше не потрібно стояти в чергах на оформлення закордонних паспортів , які видаються тепер через сім або двадцять днів. Про це розповів голова Державної міграційної служби України Максим Соколюк під час брифінгу 26 липня.

Після введення безвізового режиму для України попит на закордонні паспорти зріс у кілька разів. Це призвело до черг на оформлення документів і персоналізацію паспортів. Траплялися затримки у видачі документів.

“Черга на персоналізацію закордонних паспортів на поліграфкомбінаті” Україна “повністю ліквідована – документи видаються у встановлені законодавством терміни – протягом 7 і 20 робочих днів в залежності від суми сплаченого адміністративного збору”, – сказав глава служби.

Також повідомляється, що в січні 2018 року в дію додаткова лінія персоналізації документів, що дозволило більш ніж в два рази збільшити кількість закордонних паспортів, які підприємство персонализирует добу.

Читайте також: БУДИНКИ ПЕРЕВЕДУТЬ НА НУЛЬОВИЙ РІВЕНЬ СПОЖИВАННЯ ЕНЕРГІЇ

Заходи, прийняті після різкого зростання попиту на закордонні паспорти починаючи від введення безвізового режиму для України, дозволяють сьогодні оформляти щодня більше 20 000 закордонних паспортів і більше 5000 ID-карток.

При цьому в населених пунктах, де місцева влада запровадила прийом заяв на оформлення біометричних документів в центрах надання адміністративних послуг (ЦНАП), черги на оформлення на сьогоднішній день практично відсутні.

Всього починаючи з січня 2015 року в Україні було оформлено близько 9500000 біометричних паспортів для виїзду за кордон, через які українці можуть подорожувати до країн ЄС без віз.

Джерело.

Related Post

facebook