fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Здоров'я
Залікували до смерті: Під Києвом жінці від різкого болю в животі прописали заспокійливе

Пацієнтка померла в районній лікарні міста Бориспіль.

49-річна жінка потрапила в Бориспільську районну лікарню зі скаргами на болі в животі та через чотири дні померла у неврологічному відділенні, де її лікували від ураження судин. Розтин показав, що лікарі прогледіли запалення в черевній порожнині, а пацієнтка під наглядом медиків померла від зараження крові.

“Вона скаржилася на пекучі ріжучі болі в животі. Чому її поклали до неврології, а не до хірургії? Коли вона починала кричати, що не може терпіти, їй казали, що це від нервів і треба заспокійливе”, – каже донька Тетяна.

У медзакладі пояснюють, що хвора мала кілька важких діагнозів, вона майже не рухалася, а по всьому організму були уражені судини і нерви. Однак висновки невропатологів суперечать результатам розтину. Патологоанатом цієї ж лікарні в черевній порожнині побачив два літри гною. Каже фактично, жінка померла від зараження крові на очах лікарів. “Хвора померла від септичного стану на фоні гнійного перитоніту. За чотири доби у відділені неврології не було встановлена гостра хірургічна патологія”, – твердить фахівець Сергій Дригус. За його словами, вчасний аналіз крові, рентген, уважність хірурга та УЗД могли б зберегти жінці життя.

Патологоанатом каже, що на нього чинився тиск. Його змушували скопіювати діагноз з історії хвороби, а не засвідчувати те, що він побачив під час розтину. Медик не підкорився, після чого його звільнили з лікарні. Адміністрація каже, що він був нікудишнім працівником – мав п’ять доган. А причину смерті 49-річної пацієнтки вони поки що називати не готові – мовляв, із цим розбирається слідство.

Читайте також: СТУДЕНТИ ФРАНКІВСЬКИХ УНІВЕРСИТЕТІВ ЗІБРАЛИ ДЛЯ ПЕНСІОНЕРІВ ПОНАД 3000 ГРИВЕНЬ

Тепер у причинах розбіжностей між висновками невропатологів і патологоанатома має розібратися незалежна експертиза. Вона ж повинна назвати остаточну причину смерті. Однак процес розтягнувся вже на два місяці. Донька померлої досі не дізналася правди про смерть своєї матері в стаціонарі районної лікарні.

Джерело.

Related Post