fbpx
Breaking News
Я зустрічалася з одруженим чоловіком, у якого в шлюбі не було дітей. Він був в повній впевненості, що проблема в ньому. Говорив, як хоче рідних дітей, що пішов би від дружини, якби я ощасливила його. І тут сталося диво! Він пішов, але від мене!
Я пішла всупереч бажанню батьків. У серпні 2007 року ми взяли з будинку малятка Михайлика. Першим здивуванням для мене стала спроба його заколисати. Нічого не вийшло, він заколисував себе сам: схрещував ноги, клав два пальця в рот і гойдався з боку в бік. Я свято вірила, що любов сильніша за генетику. Це була ілюзія
Я була щаслива, вірила, що батьки розділять цю радість зі мною. Однак тато сказав, що не для того він стільки горбатився, щоб віддавати свої статки чужинцю. « Я вас благословлю, але ні копійки грошей ви від нас не отримаєте », – це були його останні слова. Тоді мені здавалося, що з милим рай і в курені. Як же я помилялася!
Якщо у мене в холодильнику залежалась капустина, тоді я одразу ж готую цю неймовірно смачну запіканку. Приготувати її дуже легко, а виходить неймовірно смачно! А ще, я готую її замість голубців, коли геть немає часу – це значно краще і простіше! Спробуйте!
Господиньки, рекомендую спекти цей смачний НОВИЙ пляцок “Зелений гай”: рецепт дуже вдалий, пляцок виходить м’якенький, ніжний, не приторний і легко печеться
Україна
Замість скляних – паперові? В українських поїздах звичні скляні стакани – візитівку залізничних подорожей – можуть замінити на одноразові паперові.

Як повідомляє Focus.ua, в українських поїздах звичні скляні стакани можуть замінити на одноразові паперові.

Про те, що «Укрзалізниця» вивчає можливість використання в поїздах замість склянок в металевих підстаканниках звичайні скляні або паперові стаканчики написав у Facebook керівник «Укрзалізниці» Євген Кравцов.

«Замість традиційних підстаканників обговорюємо такий варіант. Що скажете?» – питає він у Facebook-спільноти і показує макет нового посуду.

Але не всі підтримали пропозицію.

В коментарях деякі користувачі виступили проти такої ідеї, попереджаючи про збільшення кількості відходів від такого посуду, тим паче, що на фото чітко видно пластикову кришечку.

Однак Кравцов запевнив, що «ніякого пластику» не буде.

Хтось запропонував попрацювати більш ретельно над дизайном майбутніх стаканів, стверджуючи, що «київський вокзал далеко не найгарніший в Україні». На що очільник «Укрзалізниці» відповів:

«Скоро будуть зміни. Готуємо масштабний проект реконструкції».

Джерело 

Related Post