fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Україна
Замість скляних – паперові? В українських поїздах звичні скляні стакани – візитівку залізничних подорожей – можуть замінити на одноразові паперові.

Як повідомляє Focus.ua, в українських поїздах звичні скляні стакани можуть замінити на одноразові паперові.

Про те, що «Укрзалізниця» вивчає можливість використання в поїздах замість склянок в металевих підстаканниках звичайні скляні або паперові стаканчики написав у Facebook керівник «Укрзалізниці» Євген Кравцов.

«Замість традиційних підстаканників обговорюємо такий варіант. Що скажете?» – питає він у Facebook-спільноти і показує макет нового посуду.

Але не всі підтримали пропозицію.

В коментарях деякі користувачі виступили проти такої ідеї, попереджаючи про збільшення кількості відходів від такого посуду, тим паче, що на фото чітко видно пластикову кришечку.

Однак Кравцов запевнив, що «ніякого пластику» не буде.

Хтось запропонував попрацювати більш ретельно над дизайном майбутніх стаканів, стверджуючи, що «київський вокзал далеко не найгарніший в Україні». На що очільник «Укрзалізниці» відповів:

«Скоро будуть зміни. Готуємо масштабний проект реконструкції».

Джерело 

Related Post