fbpx
Breaking News
В нашій родині ми всі просто обожнюємо омлети! Останнім часом “підсіли” на оцей: простий у приготуванні, але з особливістю, яка робить страву оригінальною. Аромат трав заряджає енергією на весь день! Пропоную і вам цей рецептик.
Це шалено смачно і якісно! Раджу! 30 хвилин – і ви подаєте до столу рідним чи друзям найкраще печиво до чаю чи кави. Перевірено – зникають печеньки миттєво!
Як вам?.. В Україну їдуть коміки, які підтримали анексію Криму. А в передноворічний вечір вони кілька годин розважали глядачів 112 каналу…
Закарпатські кіфлики – це, як не кажіть, бренд! А готувати їх мене навчила одна господиня з Закарпаття – це дуже легко! А смакота – не передати, цю випічку люблять як дорослі, так і діти, і скільки б не напекла, все з’їдять!
Якщо пиріжки, то лише за цим унікальним рецептом. Порадила його кума, а кума поганого не порадить! Пиріжки виходять м’якенькі та апетитні! Ну дуже смачні, пальчики оближеш! При чому, таке тісто для пиріжків є універсальним, підходить як для солодкої, так і для соленої начинки
поради
Запорука успіху жінки серед чоловіків – не молодість і не краса

У минулому – політик, а тепер успішна жінка, бізнес-тренер, коуч, публіцист і письменниця Ірина Хакамада ніколи не приховувала своїх принципів і ділилася ними на лекціях, в книгах, в інтерв’ю. У неї однозначно є чому повчитися.

Ірина стверджує, що дуже багато дівчат помилково вважають, що якщо у них є фігура і підтягнута шкіра, то чоловік від них нікуди не дінеться. Це не зовсім так. Джерело

Якщо навіть доросла жінка зробить пластичні операції і буде виглядати на 15 років молодше – це не втримає чоловіка поруч.

Що утримує партнера поруч з нами насправді всерйоз і надовго незалежно від того, що ми старіємо, змінюється зовнішність? Є секрет: головне – це енергія.

Ви можете мати будь-яку груди, шкіру і взагалі зовнішність.

Але якщо з вас “пре” енергія (а це найбільший дефіцит в сучасному суспільстві), то ви завжди будете світити, як сонце і до вас будуть тягнутися люди. Не тільки чоловіки – все.

Читайте також: Дочка чоловіка все поділила у нас в будинку

Оскільки в сучасному світі багато проблем, стресів, завдань і ми хронічно втомлюємося і хронічно нічого не встигаємо, ми весь час втрачаємо енергію.

“Людина, у якого божевільна енергія, є джерелом щастя кожну хвилину, кожну секунду незалежно від того, що відбувається навколо” – каже письменниця. Саме тому він завжди оточений цікавими людьми.

Адже всі ми хочемо пити, їсти, дихати повітрям. Без цього не можна прожити. Без енергії, в принципі, прожити можна. Але бути щасливим – неможливо.

Крім того, сьогодні вік біологічний більше не збігається з соціальним, красу цілком може замінити стиль, лиск і доглянутість, молодість – спорт і мудрість, впевнена експерт.

Крім того, дух і енергія підсилюють метаболізм, надають очам блиск, а особі – сяйво.

Related Post