fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Суспільство
Запис в школу 2019-2020 в Україні: дізнайтеся, коли і які потрібні документи, щоб відправити дитину в школу

Коли подавати документи в школу в 2019 році? Які правила прийому до першого класу в 2019-2020 навчальному році в Україні? Коли записувати дитину в школу на 2019 рік? Джерело

Які документи потрібні для першокласника? З наближенням нового навчального року всі ці питання стають все більш актуальними і хвилюючими для батьків майбутніх першокласників.

Прийом дітей до школи здійснюється відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних і комунальних навчальних закладів для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України № 367 від 16.04.2018 року.

Отже, які правила прийому до першого класу в 2019-2020 навчальному році в Україні? Для початку визначтеся, в яку школу вам слід відправляти дитину, згідно території вашого проживання.

Місцеві органи виконавчої влади закріплюють за школами відповідні території обслуговування і до початку навчального року враховують учнів, які будуть їх відвідувати.

Так що при прийомі документів в школу перевага надаватиметься тим дітям, які зареєстровані на даній території.

Читайте також: Літні шкільні канікули 2019 Україна: коли і скільки будуть відпочивати учні

А ось якщо залишаться вільні місця, тоді в більшості шкіл прийом дітей з інших територій проводиться методом жеребкування. Документи слід встигнути подати в школу до 31 травня 2019 року.

Які необхідно підготувати документи в школу в 1 клас в 2019 в Україні:

1. заяву одного з батьків (або законних представників) про прийом дитини до школи на ім’я директора школи;

2. копія свідоцтва про народження дитини;

3. медична довідка встановленого зразка (форма 086-1 / о “Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду”);

4. будь-який документ, що підтверджує місце проживання дитини, або довідка про реєстрацію місця проживання дитини або одного з його батьків, або законних представників.

5. Зарахування дитини з особливими освітніми потребами в інклюзивний або спеціальний клас проводиться на підставі висновку про комплексну психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини або виписки з протоколу засідання психолого-медико-педагогічної консультації.

Related Post