fbpx
Breaking News
Уявляєш, у нього вже 10 років коханка є! Одна і та ж, а я навіть нічого і не підозрювала. 10 років! Він так просив сина, що я здалася. А в цей час у нього ця Танька була. І що він у ній знайшов? Старша нас на три роки, а ще вона наpoдила моєму чоловікові дочку, якій вже 4 роки
Цe сирне печиво колись часто пекла моя мама. Настав час, що я сама щовихідних думаю, чим же здивувати своїх дітлахів. Цей рецепт виручає мене, коли геть немає часу, а діткам хочеться солоденького до чаю!
– Скільки ти сьогодні моїх грошей витратила? Розкажи нам, про життя бабське, халявне! – сказав Сергій і смикнув дружину за фартух. Таня різко вдapила рукою по столу та дістала з шафи конверт і кинула на стіл, тут і з’ясувалася вcя прaвда
Нереально просто готується! А яке ж смачне і гарне!..
Запаморочливо смачний апельсиновий десерт за 10 хвилин – моя паличка-виручалочка! Завжди знаю, чим при мінімумі часу здивувати гостей!
Суспільство
Запис в школу 2019-2020 в Україні: дізнайтеся, коли і які потрібні документи, щоб відправити дитину в школу

Коли подавати документи в школу в 2019 році? Які правила прийому до першого класу в 2019-2020 навчальному році в Україні? Коли записувати дитину в школу на 2019 рік? Джерело

Які документи потрібні для першокласника? З наближенням нового навчального року всі ці питання стають все більш актуальними і хвилюючими для батьків майбутніх першокласників.

Прийом дітей до школи здійснюється відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних і комунальних навчальних закладів для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України № 367 від 16.04.2018 року.

Отже, які правила прийому до першого класу в 2019-2020 навчальному році в Україні? Для початку визначтеся, в яку школу вам слід відправляти дитину, згідно території вашого проживання.

Місцеві органи виконавчої влади закріплюють за школами відповідні території обслуговування і до початку навчального року враховують учнів, які будуть їх відвідувати.

Так що при прийомі документів в школу перевага надаватиметься тим дітям, які зареєстровані на даній території.

Читайте також: Літні шкільні канікули 2019 Україна: коли і скільки будуть відпочивати учні

А ось якщо залишаться вільні місця, тоді в більшості шкіл прийом дітей з інших територій проводиться методом жеребкування. Документи слід встигнути подати в школу до 31 травня 2019 року.

Які необхідно підготувати документи в школу в 1 клас в 2019 в Україні:

1. заяву одного з батьків (або законних представників) про прийом дитини до школи на ім’я директора школи;

2. копія свідоцтва про народження дитини;

3. медична довідка встановленого зразка (форма 086-1 / о “Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду”);

4. будь-який документ, що підтверджує місце проживання дитини, або довідка про реєстрацію місця проживання дитини або одного з його батьків, або законних представників.

5. Зарахування дитини з особливими освітніми потребами в інклюзивний або спеціальний клас проводиться на підставі висновку про комплексну психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини або виписки з протоколу засідання психолого-медико-педагогічної консультації.

Related Post