fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Світ
Заради їжі Крим запустив поромне сполучення з Туреччиною

Вантажний паром відправлятиметься з Севастополя.

З Севастополя до Туреччини вирушив вантажний пором “Варяг”. Про це заявили самопроголошена “влада” міста.

Як стало відомо, головна мета рейсу – турецькі побутові товари, а також продукти. “Варяг” може перевезти за один раз 2 800 тонн вантажів, розмістити 40 фур або 50 причепів. Очікується, що в тиждень буде відбуватися один рейс.

Планується, що “Варяг” ходитиме до Туреччини один раз в тиждень.

Читайте також: УКРАЇНА І ЄС: В ЄВРОКОМІСІЇ ЗАКЛИКАЛИ НІДЕРЛАНДИ НЕ РОБИТИ ПОДАРУНКІВ ПУТІНУ

Джерело.

Related Post