fbpx
Breaking News
Уявити не могла, що ВАРЕНИКИ З ОСЕЛЕДЦЕМ – така смакотища! Спробувала рік тому на батьківщині, на Полтавщині, і тепер сама їх готую часто, бо дома просять і просять!
Якщо бажаєте, щоб чоловік вас на руках носив – готуйте йому цю домашню білу ковбаску з цибулькою і пивом! Мій чоловік і зять зазвичай ледве не б’ються за останній шматочок! Дуже смачна на обід з картопляним пюре або на вечерю з хроном, буряком і свіжим хлібом.
У чоловіка з’явилася коханка: воювати чи здатися? Коханка у його телефоні була записана, як “СТО”
Покращити стосунки, заспокоїти дитину, здійснити бажання. Коли і які свічки запалювати Кажуть, що полум’я воскової свічки має особливу енергетику і здатне допомогти у різних ситуаціях
Того вечора я зайшов до дочок в кімнату і запитав, як сильно вони люблять свою маму. Дочки почали навперебій кричати, що сильніше за всіх на світі. Тоді я змирився з тим, що втратив дружину. Дітей не хотів розлучати з матір’ю. На наступний день дружина попрощалася з дочками і пішла.
Шоу-бізнес
Застукали: Братів Меладзе «застали» під час обіймів з Брежнєвою і Альбіною Джанабаєвою

Не так давно у Сочі відбувся творчий вечір Костянтина Меладзе на якому були присутні безліч зірок українського і зарубіжного шоу-бізнесу.

Природно, що на такому заході була присутня екс-ВІА-Гра у складі Віри Брежнжєвої, Альбіни Джанабаєвої і Надії Мейхер.

Після концерту, коли можна було вже розслабитися і переодягнутися в зручне вбрання, на автепаті заходу, журналісти зняли закохані парочки разом. Костянтин ніжно обіймав Віру Брежнєву і веселився разом з нею, а також не відходив ні на крок від своєї дружини, а Валерій разом з Альбіною Джанабаєвою сиділи за столиком і мило бесідували разом з Надією Мейхер.

Шанувальники дуже радіють за своїх кумирів і, що ті нарешті знайшли своє кохання і щастя.

Читайте також: МИХАЙЛОВ ПОКАЗАВ ВІДВЕРТЕ ФОТО СВОЄЇ КОХАНОЇ

Джерело.

Related Post