fbpx
Breaking News
А ви знаєте, чому наші бабусі і дідусі так поважали і вживали топлене масло? Коли я починала хворіти, бабуся завжди мене ним годувала, а готувала таке масло вона сама ще за рецептом своїх предків. Користь топленого масла та як приготувати вдома.
Анжеліка «була в шоці», оскільки навіть не думала, що стане переможницею конкурсу. Школярка з Лозової визнана кращою художницею на конкурсі в Каннах.
Вже ввечері все відділення патoлогії гуло від cтрaшнoї новини. Цe сталося на сороковoму тижні вaгiтнoсті. Деякі матусі вже й провідали нещасну молоду жінку і шепотілися між собою. – Лежить, без бірки на руці на третьому поверсі, де всі з дітками. Катя намагалася зосередитися на читанні, але думки літали десь далеко
Весільний гороскоп на 2020: для якoго знаку Зодіаку рік Білого Сталевого Щура буде не найвдаліший в цiй серйозній справі, a хтo змoжете створити міцну сім’ю, що стане прикладом для багатьох
– Ти більше не можеш жити в таких умовах! Ти навіщо одружився? Щоб в бардаку жити? Он, у Яківни внучка – і красива, і рукаста, і домовита. Познайомити хочу. Побуваєш в будинку у істинної жінки, відразу від своєї втечеш! – нав’язування Марії Денисівни лунали на всю квартиру
Шоу-бізнес
Затьмарить матусю? Молодша Кравець сяє впевненістю у своїй красі і стрімко вривається в український шоу-біз. Вже знялась у кліпі Pianoбоя!

16-річна донька відомої актриси і учасниці «Квартал 95» Олени Кравець Марія росте копією своєї зіркової мами і часто радує передплатників ефектними знімками.

А ось тепер дівчина ще й  знялася в кліпі відомих українських музикантів.

Відомо, що кадри були зроблені під час роботи над спільним кліпом виконавця Дмитра Шурова (Pianoбой) і української реперші Аліни Паш, в якому Марія зіграла одну з головних ролей.

У підписі до кадру Кравець-молодша подякувала зірковим наставникам за роботу і цікавий досвід.

До того ж Марія активно займається творчою діяльністю і пробує себе в моделінгу.

Джерело

Related Post