fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Суспільство
Завтра Україну завалить снігом

У країні очікуються складні погодні умови – заметіль, ожеледь і подекуди сильний сніг.

У суботу, 3 грудня, в Києві хмарно з проясненнями, вночі сніг, вдень невеликий сніг, на дорогах ожеледиця, вітер північно-західний, 7-12 м/с. Температура повітря вночі -6…- 8 градусів, удень -2…- 4 градуси, повідомив Гідрометеорологічний центр.

На заході хмарно з проясненнями, невеликий сніг, на дорогах ожеледиця, вітер північно-західний, 7-12 м/с. Температура повітря вночі -2…- 8 градусів, удень +1…- 4 градуси, на Закарпатті +1… + 5 градусів.

На півночі України хмарно з проясненнями, вночі помірний сніг, вдень невеликий сніг, на дорогах ожеледиця, вітер північно-західний, 7-12 м/с. Температура повітря вночі -4…- 10 градусів, удень 0…- 5 градусів.

У центрі хмарно з проясненнями, вночі помірний сніг, вдень сніг, на дорогах ожеледиця, вітер північно-західний, 7-12 м/с. Температура повітря вночі -2…- 9 градусів, удень +1…- 5 градусів.

На сході хмарно із проясненнями, сніг, мокрий сніг, вночі місцями сильний сніг, уночі місцями ожеледь, на дорогах ожеледиця, вночі місцями налипання мокрого снігу, заметіль, вітер північно-східний, 7-12 м/с, пориви 17-22 м/с. Температура повітря вночі -3…- 8 градусів, удень 0…- 5 градусів.

На півдні хмарно із проясненнями, вночі та вдень сніг, уночі місцями ожеледь, на дорогах ожеледиця, вночі місцями налипання мокрого снігу, заметіль, вітер західний, 7-12 м/с, пориви 17-22 м/с. Температура повітря вночі +2…- 3 градуси, вдень +3…- 3 градуси.

Читайте також: УКРАЇНА І ПОЛЬЩА УКЛАЛИ ВІЙСЬКОВУ УГОДУ

Джерело.

Related Post