fbpx
Суспільство
Завтра в Україні буде тепло і туманно

У п’ятницю, 23 грудня, в Києві хмарно з проясненнями, без опадів, на дорогах місцями ожеледиця, вітер південно-західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -3…-5 градусів, вдень -1…+1 градус, повідомив Гідрометеорологічний центр.

На заході хмарно з проясненнями, без опадів, вночі і вранці місцями туман, на дорогах місцями ожеледиця, вітер західний, 7-12 м/с. Температура повітря вночі -3…-9 градусів, вдень -2…+4 градуси.

На півночі хмарно з проясненнями, без опадів, на дорогах місцями ожеледиця, вітер південно-західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -2…-8 градусів, вдень -2…+3 градуси.

У центрі хмарно з проясненнями, без опадів, вночі і вранці місцями туман, на дорогах місцями ожеледиця, вітер південно-західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -2…-8 градусів, вдень -2…+3 градуси.

На сході хмарно з проясненнями, без опадів, вночі і вранці місцями туман, на дорогах місцями ожеледиця, вітер південно-західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -2…-8 градусів, вдень -2…+3 градуси.

На півдні хмарно з проясненнями, без опадів, вночі і вранці місцями туман, на дорогах місцями ожеледиця, вітер східний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -3…-8 градусів, вдень -2…+4 градуси.

Читайте також: САВЧЕНКО ПРО ВАТАЖКІВ БОЙОВИКІВ: ВОНИ ЗМУЧЕНІ, ВТОМИЛИСЯ ВІД ВІЙНИ І ШКОДУЮТЬ ПРО ЇЇ ПОЧАТОК

Джерело.

Related Post