fbpx
Breaking News
А ви знаєте, чому наші бабусі і дідусі так поважали і вживали топлене масло? Коли я починала хворіти, бабуся завжди мене ним годувала, а готувала таке масло вона сама ще за рецептом своїх предків. Користь топленого масла та як приготувати вдома.
Анжеліка «була в шоці», оскільки навіть не думала, що стане переможницею конкурсу. Школярка з Лозової визнана кращою художницею на конкурсі в Каннах.
Вже ввечері все відділення патoлогії гуло від cтрaшнoї новини. Цe сталося на сороковoму тижні вaгiтнoсті. Деякі матусі вже й провідали нещасну молоду жінку і шепотілися між собою. – Лежить, без бірки на руці на третьому поверсі, де всі з дітками. Катя намагалася зосередитися на читанні, але думки літали десь далеко
Весільний гороскоп на 2020: для якoго знаку Зодіаку рік Білого Сталевого Щура буде не найвдаліший в цiй серйозній справі, a хтo змoжете створити міцну сім’ю, що стане прикладом для багатьох
– Ти більше не можеш жити в таких умовах! Ти навіщо одружився? Щоб в бардаку жити? Он, у Яківни внучка – і красива, і рукаста, і домовита. Познайомити хочу. Побуваєш в будинку у істинної жінки, відразу від своєї втечеш! – нав’язування Марії Денисівни лунали на всю квартиру
Події
Завуч школи в Конотопі зопалу обстригла ученицю та втратила свою посаду

У Конотопі завуч школи на очах усього класу обстригла ученицю – схопила ножиці та відрізала жмут волосся. Так педагог покарала 9-класницю за неохайну, на її думку, зачіску.

Завучу не сподобалося, що волосся дівчини було не прибране в косу. “Вона сказала: от зараз би сюди ножиці! І тут на другій парті сидів мій однокласник і каже: в мене є! Ну, він, може, думав, що вона пожартувала”, – каже постраждала дівчина Діана Московських. Це стало справжнім шоком для учениці.

На очах у всього класу схопила ножиці і відрізала жмут волосся. Так вона покарала 9-класницю за неохайну зачіску: у тієї була розплетена коса. За кілька годин після інциденту педагог з 15-річним стажем вибачилася перед дівчиною. Втім, з’ясовувати обставини інциденту взялися у міськвідділі освіти.

Педагог тепер розкаюється і каже, що саме не збагне, чому схопилася за ножиці. “Вона просто стояла, не відпихалася. Дитина була в шоці. І я була в шоці”, – визнає завуч. Діану, яка дуже любила своє волосся і довго його відрощувала, заспокоювала ледве не вся школа. “Це урок мені на все життя, що як би там не було, що б там не було, але я, як педагог, не маю права робити такі вчинки”, – каже заступник директора школи з виховної роботи Ірина Танасієнко.

Читайте також: Є КИМ ПИШАТИСЯ: НАЙМОЛОДШИЙ В УКРАЇНІ ГОЛОВА ПОДАРУВАВ СЕЛУ ДРУГЕ ЖИТТЯ

Про завуча і учні, і вчителі говорять тільки добре – в один голос кажуть, що за 15 років роботи в школі нічого подібного з її боку не було. “Запитала тільки: як? Як ти могла таке зробити?! Ну, я бачила по ній, що вона вже глибокий самоаналіз зробила, загнала себе, ми сьогодні не спали вночі – абсолютно ніхто з адміністрації”, – твердить директор Конотопської ЗОШ №3 Ірина Карпенко.

Завуч вибачилася перед школяркою, і та її пробачила. “Мої однокласники вважають, що якби з ними це сталося, то їхні б батьки добилися, щоб її звільнили”, – каже Діана. У неї ж батьків немає – дівчинка під опікою старенької бабусі, яка навряд чи звернеться в поліцію. Але з’ясовувати обставини інциденту взялися у міськвідділі освіти.

“Оголошено їй догану. Вона сьогодні наказом відділу освіти звільнена з посади заступника з виховної роботи, створено комісію для з’ясування причин і наслідків цієї події”, – розповіла керівник цього органу Ольга Беспала. Колишня завуч поки що залишається в школі вчителем інформатики.

Джерело.

Related Post