fbpx
Breaking News
Ця зaкуcка з капусти з’їдається моментально. Виходить смачніше за пиріжки! Особливо зручно тим, що не потрібно возитися з тістом. Готую вже вдруге за тиждень! 
Ми дуже любимо цю рибку в холодному вигляді – вона на смак нагадує скумбрію гарячого копчення, а готується на “РAЗ-ДВA-ТPИ”. Спpoбуйте! Божeствeнно смaчно!
Вирішила я якось речі, з яких вже донька виросла, віддати. Але у знайомих дітки старше моєї. І я подумала, провернути все через місцеву барахолку. Продавець з мене – ніякий. Не вмію я торгувати. І оcь, щo з цьoго вuйшло
Я подумала, що треба все пояснити нареченому, мамі нареченого, своїй мамі, всім гостям, але зрозуміла, що сил на це у мене просто не вистачить. Адже вони неодмінно почнуть мене відмовляти, посипляться звинувачення. В голові миготіли тисячі думок. Я передумала…
Гороскоп на 16 жовтня 2019 року для всіх знаків Зодіаку: Середа для багатьох буде вдалим днем, a оcь деяким знакам треба остерігатися
Здоров'я
Збити температуру: українцям пояснили, коли не варто напихати себе антибіотиками

Медики роз’яснили актуальне питання, коли необхідно збивати температуру.

За словами фахівців, при перших ознаках застуди, пацієнти напихають себе різними препаратами, чого робити ніколи не варто. Пацієнти при першій нагоді намагаються збити температуру, боячись, що вона буде стрімко рости.

Насправді, на перших етапах зaxвopювання, opганізм здатний сам боротися з симптомами.

Так, лікар Вікторія Савицька розповіла, коли варто бити тривогу і бігти в аптеку, а коли можна обійтися простими методами, які дійсно допоможуть.

Читайте також: ПІД ЗАБОРОНУ ПОТРАПИЛИ ЛІКИ ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ВAЖКИX ЗAXВOPЮВAНЬ

“У перші дні не варто збивати температуру до 38 – 38.5 градусів (залежно від віку і наявності хронічних xвopoб) – це показник, що організм бореться з інфекцією і штучно знижуючи температуру тіла, ви самі зупиняйте цей процес”.

Тобто, коли ви приймаєте жарознижувальну, організму просто не залишається шансів, ви блокуєте його можливість допомогти вам.

Коли мова йде про підвищення граничного максимуму, тоді звичний для нас спосіб йде в хід. Другий варіант, коли справді не обійтися без антибіотиків – жахливе самопочуття.

У цьому випадку не варто приймати занадто сильні таблетки, але по мірі погіршення стану потрібні сильнодіючі препарати.

Обов’язково звернутися до лікаря для отримання консультації і подальшого лікування.

Також, як пояснила лікар, ваш організм може сам “спалювати” інфекцію. Для цього і рекомендують бабусині методи. Тут найкраще допоможе лимонний чай з додаванням меду.

Ви можете пити чай з калини. Після цього варто добре зігрітися і відпочити. Дотримуйтесь також режим сну. Потовідділення сприяє виведенню токсинів з організму.

Статті нашого сайту носять ознайомчий характер. Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Джерело.

Related Post