fbpx
життєві історії
Здобув освіту, працевлаштувався і не відчував фінансових труднощів. Але було одне але, я був абсолютно не щасливий: Оcь яk я шукав любoв по вcій країні, а вона була зовсім поруч

Сам я родом з маленького села. Все своє життя, мріяв жити в мегаполісі, знайти престижну роботу і завести сім’ю.

З раннього віку я добре вчився і поїхав до обласного центру на навчання. Здобув освіту, працевлаштувався і не відчував фінансових труднощів. Джерело

Але було одне але, я був абсолютно не щасливий. Мені взагалі не щастило з особистими відносинами. Моя перша дівчина, як з’ясувалося, зустрічалася зі мною заради квартири, вона вчилася і жила у мене. Друга зрадила мене.

Від усіх своїх проблем я переїхав до столиці, та й там сімейного щастя я не знайшов. Мені вже дуже хотілося сім’ю і дітей, набридло жити на самоті. Я дуже втомився морально і фізично, і в чергову відпустку, я вирішив відправитися до родичів в рідне село.

Читайте також:ВІД РИДAННЯ МАМИ ПРОКИНУВСЯ МАЛЮК І ГОЛОСНО ЗАПЛАКАВ. І В ЦЮ МИТЬ В АНДРІЯ ВІДКРИЛИСЯ ОЧІ, ЙОГО РУКА СЛАБО ПРИТИСНУЛА РУКУ КОХАНОЇ. ЛІКАР, ОГЛЯНУВ ХВOРОГО, СКАЗАВ МАТЕРІ: ОCЬ ПРO ТАКЕ ДИВО Я І ГОВОРИВ!

Я сидів біля двору і милувався красою природи. Раптом, я побачив, як із сусідньої хвіртки виходь молода і приваблива дівчина. Вона привіталася зі мною, я відповів. Всю ніч я не міг зімкнути очей, все згадував, хто ж вона, і чому її обличчя так мені знайоме. Виявилося, що ми разом вчилися в школі в паралельних класах.

Від рідні я дізнався, що вона незаміжня, працює вчителькою в сусідньому місті, і також приїхала до рідні на вихідні. На наступний день я відразу ж пішов до неї, знайомитися. Ми розговорилися, і відразу сподобалися один одному.

Зараз ми вже в шлюбі кілька років і у нас троє дітей. І тільки недавно вона мені розповіла, що була закохана в мене з самого дитинства, але я не відповідав їй взаємністю, потім поїхав. Ось так я шукав любов по всій країні, а вона виявилася по сусідству.

Related Post