fbpx
Breaking News
Тиждень тому, коли знову стало ясним до цього багато днів похмуре небо, вони переставили своє стареньке ліжко до вікна. І тепер лежали, 90-річний старий і 89-річна стара, загорнуті у ковдру, темряву і ледь чутне дихання одне одного. І ось -заговорили. Інакше, не так, як говорили раніше. Про те, що ніколи ще не було сказане в голос.
Магазинного більше не схочеться! Ділюся власним перевіреним рецептом малосольного оселедця, який найкраще смакує до картоплі. Ні оцет, ні олія для маринаду не потрібні. Цей рецепт малосольного оселедця давно зберігається у сім’ї, він дуже простий, а рибка виходить набагато смачніша від магазинної, та ще й дешевше.
Тaкий салатик подають в багатьох ресторанах. І вiн коpистується великим попитом. Незвaжаючи на те, що це рестoранна страва, салат простий у приготуванні і з найдоступніших продуктів
Деякий час назад, для того, щоб підвищити власну самооцінку, я завів кoхaнку, з якою проводив весь вiльний чaс: Прoчитайте і зaдумайтeсь!
Притча: яk гроші впливають на погляд життя. Цe сaме тe, щo вaрто знати кoжному
Культура
Зеленський у хустці та червоному намисті: новий кумедний образ актора (фото, відео)

Відомий український комік Володимир Зеленський здивував користувачів Мережі, опублікувавши фото, де він постав у дуже цікавому образі.

На фото комік позує у жіночому вбранні, хустці і червоному намисті, а поруч з ним – режисер та актор комедійного фільму «Слуга народу» Олексій Кірющенко.

Наразі вони працюють над продовженням картини “Слуга народу”.

Опубліковане фото Зеленський підписав так:

“Я не впевнений, що ми нормальні. Закінчився знімальний день”.

 

Читайте також: “МИ ПРОДАЄМО ЗА ТРИ КОПІЙКИ, А ЛЮДИ КУПУЮТЬ”- ВОЛОДИМИР ЗЕЛЕНСЬКИЙ ВІДКРИВ ВЛАСНИЙ КАНАЛ

Related Post