fbpx
Breaking News
У листопаді вона просто пішла у ванну і … Модель не знала що вагітна і народила у ванній! :)
Мої їли б хоч кожного дня! Не знаю, як у вас, а на моїй кухні зелені шпинатні млинчики і оладки – вже постійні жителі і стали улюбленцями всієї родини! Ділюся двома своїми перевіреними класними рецептами: млинців і оладок. Ловіть – можливо, пригодиться!
Не тільки для приготування їжі: 10 способів використання рослинної олії, які вас здивують! Можливо, й не всіх, але багатьох – точно ;)
За столом зі смачними наїдками і пляшкою вишуканого вuна красувався чоловік Катиної знайомої, яка роками гарує на заробітках. – Знайомся, це моя найкраща подруга. Вона… – Далі не треба, – безцеремонно перебила Катя. – Правда, Вікторе? Як дружина? Коли повернеться із заробітків? І чи варто повертатися?
Жити з такою кpoвожерливoю ​​леді небезпечно! Найжoрcткіші знаки Зодіаку серед жінок
Суспільство
Зеленський вчора на молодіжному форумі в Маріуполі закликав молодь повертатися з-за кордону додому.

 

Про це він заявив під час молодіжного форуму «Кожне завтра розпочинається вже сьогодні» у Маріуполі, повідомляє Укрінформ з посиланням на пресслужбу глави держави.

«Нашій країні потрібно, щоб такі люди, як ви, здобули якісну освіту, були талановитими та вільними. Якщо ви поїдете в іншу країну, будь ласка, отримайте там освіту й повертайтеся додому піднімати найкращу країну, яка подарувала нам життя, – в Україну», – звернувся президент Володимир Зеленський до учасників форуму.

Гарант впевнений, що Україні потрібні талановиті люди з вищою освітою, та закликає всіх, хто навчається за кордоном, повертатися додому.

Він також наголосив на необхідності постійного діалогу між молоддю та представниками влади.

«Ви молоді, ви справді можете змінити країну. Від вас ми хочемо почути, якою ви бачите нашу країну», – підкреслив глава держави.

У рамках форуму президент ознайомився з презентаціями проектів Української академії лідерства. Ці ідеї, пов’язані, зокрема, з розвитком кіновиробництва, працевлаштуванням молоді та переробкою сміття.

Джерело

Related Post