fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Шоу-бізнес
Земляк Зеленського виграв 50 тисяч завдяки жартам про дітей зірок

12-річний Микита Лебедь із Кривого Рогу виграв 50 тисяч на шоу Розсміши коміка.

Маленький земляк одного з суддів Володимира Зеленського вразив аудиторію не тільки чудовими жартами, а й манерою їх подання.

Так, учасник по-дорослому чітко й ритмічно читав тексти і майстерно їх відігрував. За словами відповідального відмінника Лебедя, так добре триматися на сцені він навчився, переглядаючи дорослу версію Розсміши коміка.

Микито, помітно, що ти готувався. Ти класно читаєш жарти і робиш це дуже професіонально. У тебе швидкий темп, як зазвичай буває у дорослому «Комікові», – відзначив Володимир Зеленський.
До речі, тема виступу Лебедя також потішила коміків.

Володимир Зеленський і Євген Кошовий не могли не сміятися, коли 12-річний хлопчик жартував про дітей відомих особистостей, зокрема Ірини Білик, Тіни Кароль та Арсенія Яценюка.

Завдяки своєму талантові і ретельній підготовці Лебедь виграв супер приз, який пообіцяв витратити на оновлення комп’ютерного обладнання вдома.

Читайте також:Депутат заспівав на шоу “Х-фактор”

Джерело.

Related Post