fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Події
Співробітник Івано-Франківського хлібокомбінату розповів про жахливі речі, які творяться на підприємстві (фото)

В одній із соціальних мереж було опубліковане анонімне “откровення” співробітника Івано-Франківського хлібокомбінату “ЦАР ХЛІБ”.

У повідомленні чоловік описує жахливі речі які творяться на підприємстві та недопустимі антисанітарні умови під час приготування хліба та кондитерських виробів.

“Будь ласка анонімно. Просто накипіло. Працюю на хлібокомбінаті “ЦАР ХЛІБ”. Дістало відношення до працівників, вічно начальство нічим недовольне. Вічно срач, там таракани як коні по складах ходять.

Там де склад з цукром миші ходять, прогризають мішки і туда гадять після чого з цукру какашки не вибирають, а так засипають в чан там де з нього роблять сироп, який дають в хліб і який ми їмо. А коти собі біля чанів з тістом ходять і шерстю трусять. Це ж не має так бути. А щурі ну просто гіганські бігають по цехах.

Но то ше цвіточки, от зараз жарко і в кондитерському цеху яйця стоять просто на землі, не в холодильнику, а на землі. Сам. Бачив на власні очі як жінки били їх і виловлювали опаришів звітам ложкою, і після того ті яйця додають в тісто щоб спекти торт, який ви потім купуєте. Адмін прошу ше раз опублікуй нехай люди знають звичайно анонімно”. – розповідає чоловік.

Також, автор обіцяє невдовзі викласти відео.

 

Читайте також: ВОДІЙ НАМАГАВСЯ “ВДАРИТИ ПО ВЕНІ” ПРЯМО В САЛОНІ МАРШРУТКИ

Джерело.

Related Post