fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Події
Жахливе вбивство: пенсіонерка зарубала сокирою сплячого чоловіка і поранила онуків

Літня жінка затримана, їй призначена психолого-психіатрична експертиза.

У Росії слідчі порушили кримінальну справу після того, як літня жінка на смерть зарубала сокирою свого сплячого чоловіка і напала на онуків, повідомляється на сайті СК Росії в неділю.

“Двадцять дев’ятого жовтня в селі Костенька Назаровского району 55-річна жінка вдарила сокирою по голові свого сплячого чоловіка, який згодом помер від отриманих травм у лікарні. Потім вона пройшла в іншу частину будинку, де проживав її син з родиною. Там жінка нанесла удари сокирою 8-річній внучці і 10-річному онуку”, – йдеться в релізі.

Повідомляється, що жінку обеззброїв її син і замкнув в окремій кімнаті до приїзду поліції. Діти були госпіталізовані з травмами голови, зараз їхньому життю нічого не загрожує.

Проти жінки порушено кримінальну справу “замах на вбивство” і “вбивство”. Підозрювану затримано, проводиться її допит, призначена психолого-психіатрична експертиза.

Читайте також: США ЗРОБИЛИ УКРАЇНІ ЩЕ ОДИН “ПОТУЖНИЙ” ПОДАРУНОК

Джерело.

Related Post