fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Шоу-бізнес
Жанна Бадоєва та продюсер Лободи зчепилися через Орла і Решку: назріває величезний скандал

Продюсер Лободи Нателла Крапівіна готова засудити Жанну Бадоєву за заяву, що ідея створення “Орла і решки” належить їй. Джерело

Жанна в гостях у Урганта розповіла історію про те, що ще будучи бідною студенткою мріяла про шоу про подорожі. Нателла погрожує їй судом, але дала час на каяття.

При цьому Крапівіна зазначила, що вона не спілкується з Бадоєвою вже багато років і навіть надала документи, які доводять її виключне авторське право на проект і товарний знак “Орел і Решка”.

Сама Бадоєва дещо інакше пояснила свою позицію в коментарі для російського глянцю.

“Бажання робити програму про подорожі було у мене з першого курсу університету, я вчилася на режисера телебачення.

Програма “Орел і решка” народилася в 2010 році, біля її витоків стояла ціла команда: мої одногрупники Женя й Лена Синельникові, сценарист Катя Турова, яка придумала підкидати монетку, я, продюсер Нателла Крапівіна, яка фінансувала нас і якій належать права на це шоу.

Читайте також: Тіна Кароль зачарувала романтичним образом в блузі за 10 000 гривень

Я абсолютно не перетягую ковдру на себе, але і не готова з якоїсь причини відсторонитися від “Орла і решки” настільки, щоб сказати, що не брала участі у створенні цієї програми! Я була членом цієї команди. Ми принесли “Орел і решка” на український канал “Інтер”, де в 2011 році відбулася її прем’єра.

Після третього сезону я пішла з цього проекту — мені захотілося рухатися далі. Тільки після мого відходу “Орел і решка” була придбана каналом “П’ятниця” і виходила на ньому з іншими провідними”, — пояснила ситуацію Бадоєва.

Related Post