fbpx
Breaking News
Вечірня молитва до Матері Христа Бога нашого: Пресвята Богородице, спаси нас!
Цeй пиріг – просто знахідка для мене. Буває, що треба спекти щось смачненьке до чаю на швидку руку. Цей рецепт – саме такий випадок… Готується пиріг з варенням просто і дійсно швидко
Вона чекала звістки від Назара місяць, другий… Врешті зізналася про вaгiтність батькам. Ті вчинили неймовірну бучу. Мовляв, що подумають про молодшу сестру? Скажуть, така ж пoвiя, як і старша. Як з цим соромом жити?
Недавно я, отримала від життя дуже добру науку. І щоб мої рідні не повторили моєї помилки, цю історію їм уже по кілька разів переказувала. Але ще хочу й перед людьми покаятися, щоб мій грiх мені було прощено
Цi рядки пoвинен прoчитати кoжен: Мої дорогі діти! Завтра ви приїдете до мене в гості, тому що завтра у мене ювілей. Ви побачите, що я старію. Будь ласка, будьте терплячі і спробуйте зрозуміти, через який етап життя я зараз проходжу… 
Шоу-бізнес
Жaнна Бaдоєва впepше пoxвалилася своїм чоловіком (фото)

Жанна Бадоєва вирішила присвятити свій пост чоловіку і розповісти всім про нього.

Телезірка нерідко викладає в соцмережі фотографії всієї родини, в тому числі знімки зі своїм чоловіком Василем. Сьогодні ж Жанна вирішила присвятити цілий пост своєму чоловікові і розповісти про нього кілька iнтимниx подробиць.

Читайте також: ВІКТОРІЯ З «НЕАНГЕЛИ» ЗДИВУВАЛА ЯСКРАВИМИ ФОТО З ВІДПОЧИНКУ В ТУРЕЧЧИНІ

“Я хочу присвятити цей пост своєму очоловікові. Не тому що я думаю, що він найкращий чоловік, а тому що він справжній ВЕЛИКИЙ людина. Звичайно, спільне життя завжди розкриває людей і у нас у всіх є свої темні сторони. Але настільки бути справжнім і доброю людиною можуть не всі.

Тому твої темні сторони це лише маленькі цятки на залитому сонцем поле)))) вже стільки років я спостерігаю за його розвитком і злетами і не дуже, що не перестаю дивуватися, як людина може так продуктивно аналізувати своє життя, робити висновки і йти далі.

Дуже пощастило всім, хто поруч з ним, тому що можна багато чому навчитися і багато чого зрозуміти. Він завжди знаходить правильні слова і завжди тебе підтримає (мене), навіть, якщо я не права, він скаже в чому і чому, але буде за мене. Сьогодні не його день народження і немає ніякої річниці у нас.

Просто захотіла сказати слова захоплення такій людині. P.s. Він навіть дав мені свій костюм для фотосесії (брешу, взяла без дозволу і порвала його каблуком), він або не помітив або не захотів бути дріб’язковим в розборках, але так і нічого не сказав)))) добрий, великий, розумний, любить своїх чоловіків”, – написала Жанна.

Всього за годину пост набрав понад 13 тисяч лайків від користувачів. Шанувальники Жанни захоплюються парою, описуючи це в своїх численних коментарях.

Джерело.

Related Post