fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Шоу-бізнес
Жaнна Бaдоєва впepше пoxвалилася своїм чоловіком (фото)

Жанна Бадоєва вирішила присвятити свій пост чоловіку і розповісти всім про нього.

Телезірка нерідко викладає в соцмережі фотографії всієї родини, в тому числі знімки зі своїм чоловіком Василем. Сьогодні ж Жанна вирішила присвятити цілий пост своєму чоловікові і розповісти про нього кілька iнтимниx подробиць.

Читайте також: ВІКТОРІЯ З «НЕАНГЕЛИ» ЗДИВУВАЛА ЯСКРАВИМИ ФОТО З ВІДПОЧИНКУ В ТУРЕЧЧИНІ

“Я хочу присвятити цей пост своєму очоловікові. Не тому що я думаю, що він найкращий чоловік, а тому що він справжній ВЕЛИКИЙ людина. Звичайно, спільне життя завжди розкриває людей і у нас у всіх є свої темні сторони. Але настільки бути справжнім і доброю людиною можуть не всі.

Тому твої темні сторони це лише маленькі цятки на залитому сонцем поле)))) вже стільки років я спостерігаю за його розвитком і злетами і не дуже, що не перестаю дивуватися, як людина може так продуктивно аналізувати своє життя, робити висновки і йти далі.

Дуже пощастило всім, хто поруч з ним, тому що можна багато чому навчитися і багато чого зрозуміти. Він завжди знаходить правильні слова і завжди тебе підтримає (мене), навіть, якщо я не права, він скаже в чому і чому, але буде за мене. Сьогодні не його день народження і немає ніякої річниці у нас.

Просто захотіла сказати слова захоплення такій людині. P.s. Він навіть дав мені свій костюм для фотосесії (брешу, взяла без дозволу і порвала його каблуком), він або не помітив або не захотів бути дріб’язковим в розборках, але так і нічого не сказав)))) добрий, великий, розумний, любить своїх чоловіків”, – написала Жанна.

Всього за годину пост набрав понад 13 тисяч лайків від користувачів. Шанувальники Жанни захоплюються парою, описуючи це в своїх численних коментарях.

Джерело.

Related Post