fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Світ
Жінка подорожувала по Алясці з трупом чоловіка

70-річна американка вирушила в подорож по Алясці з тілом свого покійного 78-річного чоловіка. Про це пише видання The Guardian.

Для того щоб тіло не розкладалося, вдова поклала покійного в алюмінієву труну і засипала льодом. Кожен раз їй доводилося робити зупинки і міняти лід. Про незвичайного супутника літньої жінки в поліцію повідомили жителі міста Кетчикан, які побачили, як вона змінює лід.

У поліції зазначили, що формально жінка не порушує законів, так як смерть чоловіка сталася з природних причин. Пред’являти звинувачення їй не стали, проте попросили відвезти тіло в морг. Поліцейські сподіваються, що пенсіонерка послухає їх, а не відправиться в подальшу подорож.

Читайте також:71- РІЧНА КРАСУНЯ НА ПІЛОНІ ІЗ АВСТРАЛІЇ ПІДКОРЮЄ ІНТЕРНЕТ (ФОТО)

Джерело.

Related Post