fbpx
Breaking News
Що не кажіть, а ці биточки в томатній поливці, якими нас годували у садочках і школах, були смачні! Я кілька років тому взнала прямо в шкільній їдальні їх рецепт і з того часу іноді готую на всю родину. Ну дуже ностальгічно і смачно! Задоволені всі!
Звички нещасливих жінок: ЖЕНЕМО ЇХ ГЕТЬ!
Ох, як ці пісочні, притрушені смаженими горішками кільця смакували в дитинстві! Так захотілося саме їх нещодавно, тому знайшла рецепт у маминому старому зошиті. Даремно ми забули цей простий десерт – бо вийшло дуже смачно!
Хитрі господині перуть з… Якби я раніше знала про це, ніколи б не витрачала гроші на дорогі засоби! Просто додайте чайну ложку цього дешевого інгредієнту і переконайтеся у дивовижному результаті!
Ця ефірна олія – одна з моїх улюблених. А ви знали про її дивовижні властивості? їх багато! Магія цього ефірного масла підвищує потяг закоханих пар і створює чуттєву атмосферу. Цей аромат – один з компонентів найдорожчих парфумів, а жасминовий чай – напій краси і гармонії японок. 
Події
Жінка повернула дитину в пологовий будинок, заявивши, що вона потворна

Лікарі міста Санта Марія в Колумбії визнали, що жінка не змогла прийняти новонароджене немовля як члена сім’ї через “помилки генетики”.

Мешканка колумбійського міста Санта Марія відмовилася забирати з лікарні свого новонародженого внука, заявивши, що він “занадто потворний, щоб бути її родичем”.

Як передає “Лайф” з посиланням на Daily Mail, прибувши в пологовий будинок, жінка почала кричати, заявляючи, що працівники медустанови підмінили її онука. Згідно з розповіддю глави департаменту охорони здоров’я Санта Марії Карлоса Пайяреса, “жінка була незадоволена”.

“Вона не прийняла немовля як члена сім’ї і вирішила повернутися в пологовий будинок разом з його матір’ю, щоб повернути дитину. Потрібно прийняти ситуацію. Іноді біологія, генетика відіграють важливу роль і роблять помилки. Ми повинні їх приймати”, – сказав Карлос Пайярес.

Мер міста вже розпорядився, щоб жінці було надано необхідну психологічну допомогу.

Читайте також: ВЧЕНІ ПОРАДИЛИ ВІДМОВИТИСЯ ВІД ВУШНИХ ПАЛИЧОК

Джерело.

Related Post